SONY DSC-WX500 červený

SONY DSC-WX500 červený
9x
SONY DSC-WX500 červený
 • SONY DSC-WX500 červený
 • SONY DSC-WX500 červený
 • SONY DSC-WX500 červený
 • SONY DSC-WX500 červený
 • SONY DSC-WX500 červený
it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

DSC-WX500 WX500 - kompaktný fotoaparát s 30x optickým zoomom Snímajte svoje najlepšie snímky - vypadajte ešte lepšie Tento kompaktný fotoaparát je osadený okrem iného vynikajúcim objektívom ZEISS s 30x optickým zoomom, 18,2MP snímačom CMOS Exmor R so spätným osvetlením, obrazovým procesorom BIONZ X vykreslujícím ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

 • Životnosť batérie (CIPA štandard) 400 snímkov

Rozhrania

 • Typ konektora HDMI Mikro
 • ok
  USB
 • ok
  Wi-Fi
 • nie
  BlueTooth

Dizajn

Batéria, výdrž

 • Výdrž batérie 400 hod.

Ostatné

 • ok
  Stručný návod
 • Hmotnosť (vrátane batérie) 740 g
 • Kódy predajcov 4548736014275
  DSCWX500R.CE3
  a26cc10a-273a-499d-990f-c24262bfd045
  2190229849
  E-428883
DSC-WX500

WX500 - kompaktný fotoaparát s 30x optickým zoomom

Snímajte svoje najlepšie snímky - vypadajte ešte lepšie

Tento kompaktný fotoaparát je osadený okrem iného vynikajúcim objektívom ZEISS s 30x optickým zoomom, 18,2MP snímačom CMOS Exmor R so spätným osvetlením, obrazovým procesorom BIONZ X vykreslujícím detaily, displejom LCD výklopným o 180 stupňov, portrétne aplikácii sa skrášľujúcimi efektom a rozhraniami Wi-Fi a NFC.

• 18,2MP snímač CMOS Exmor R
• Objektív ZEISS Vario-Sonnar T * s 30x optickým zoomom
• Displej LCD výklopný o 180 stupňov

Objektív s 30x zoomom a kvalitou ZEISS

Výsledok viac ako sto päťdesiatich rokov skúseností značky ZEISS v oblasti presnej optiky je evidentná: Tento 24-720mm objektív vyhotovuje portréty, zábery zblízka a snímky krajiny v prirodzenej kráse z každej perspektívy, sa svieži ostrosťou a nedotknutým kontrastom. Mnohovrstvový antireflexný povrch ZEISS T * účinne odstraňuje povrchové odlesky a viacnásobné obrazy.

Snímač CMOS Exmor R s mimoriadnou citlivosťou

Čím viac svetla dopadá na snímač, tým úchvatnejšie je výsledný záber. Preto snímač CMOS Exmor R s 18,2 efektívnymi megapixelmi používa technológiu "prevráteného" snímače, ktorá vpúšťa štyrikrát viac svetla než klasický snímač, je dvakrát citlivejší na svetlo a disponuje technológiou stĺpcového prevodu A / D Sony, ktorá znižuje šum obrazu.

Obrazový procesor BIONZ X ™ zaistí viac detailov a menej šumu

Pri prevádzaní dát zo snímača CMOS Exmor R na fotografie s vysokým rozlíšením využíva obrazový procesor BIONZ X ™ pre detailnú reprodukciu, obmedzenie difrakciou a redukciu šumu v špecifických oblastiach. Vďaka tomu dokáže reprodukovať realistický obraz s vernejšími farbami a štruktúrami s mimoriadnou presnosťou a v reálnom čase.

Monitor LCD nakloniteľný až o 180 stupňov pre jednoduchý výber záberu

Monitor LCD s vysokým rozlíšením na zadnej strane fotoaparátu možno nakloniť až o 180 stupňov. Môžete ho pohodlne sledovať, aj keď stojíte pred fotoaparátom za účelom kontroly výberu zábere, napríklad pri robení autoportrétu. Táto flexibilita vám tiež umožní zostať pohodlne v pokojnom postoji, zatiaľ čo sledujete scénu, ktorú chcete snímať z nízkej polohy.

Skrášľovací efekt zlepšuje vzhľad

Vzhľad osôb môžete rýchlo a intuitívne upraviť. Pomocou piatich režimov skrášľujúceho efektu môžete vyhladiť pokožku, upraviť farebný tón, stlmiť odlesky pleti, rozšíriť oči a vybieliť chrup - to všetko priamo vo fotoaparáte bez použitia počítača. Vaši priatelia budú milovať svoj vzhľad na vašich portrétoch.

Diaľkový ovládač s funkciou spustenia jedným dotykom a zdieľanie jedným dotykom

Vďaka diaľkovému ovládaču s funkciou spustenia jedným dotykom môžete použiť smartfón alebo tablet ako hľadáčik alebo diaľkový ovládač digitálneho fotoaparátu. Funkcia zdieľania jedným dotykom umožňuje prenos snímok a videí z fotoaparátu. Keď si do svojho telefónu alebo tabletu so systémom Android a funkciou NFC nainštalujete aplikáciu PlayMemories Mobile, ušetríte si komplikované nastavovanie a nadviažete bezdrôtové pripojenie jednoduchým vzájomným dotykom zariadení a fotoaparátu. Potom môžete fotoaparát ovládať zo smartfónu a napríklad robiť snímky z predtým nepredstaviteľných miest, stať sa súčasťou vlastného skupinového záberu alebo prenášať snímky do telefónu a okamžite ich zdieľať na sociálnych sieťach. Nemáte technológiu NFC? Žiadny problém. Zariadenie môžete tiež spárovať ručne.

Režimy expozície P / A / S / M a rozhranie Photo Creativity

Vyjadrite svoju predstavu o fotografiách pomocou režimov expozície Programovateľné AE (P), Priorita clony (A), Priorita rýchlosti uzávierky (S) a Ručné (M). Použite je napríklad k ručnému ovládanie expozície alebo na úpravu rozmazania pozadia. Rozhranie Photo Creativity taktiež umožňuje intuitívne vykonávať nastavenie, a meniť tak jas, farby, živosť a ďalšie charakteristiky snímok.

Flexibilnejší formáty videa

Fotoaparát vie okrem formátu AVCHD s vysokým rozlíšením nahrávať filmy vo formáte XAVC S, ktorý zachytí detailné a mimoriadne plynulú akciu a zaznamená vysoko kvalitný zvuk, ktorý verne zodpovedá pôvodným zdrojom.

Vždy dostatok energie

Nerobte si starosti s výdržou batérie na cestách. Plne nabitá lítium-iónová batéria modelu WX500 poskytuje dostatok energie pre obstaranie približne 400 snímok alebo približne 75 minút filmového záznamu, takže nezmeškáte skvelú príležitosť na fotografovanie.

Zlaďte farbu so svojím štýlom

Model WX500 je k dispozícii v čiernej, bielej a červenej farbe. Sada mäkkého puzdra fotoaparátu, púzdra objektívu a popruhu cez rameno od Sony je praktické a štýlové voliteľné príslušenstvo, ktoré je k dispozícii v troch farbách zodpovedajúcich vašej nálade či fotoaparátu.

Inteligentný aktívny režim bráni rozmazaniu

Nebojte sa nahrávať videozáznamy z ruky. Inteligentný aktívny režim využíva pokročilú technológiu analýzy snímok Sony a päťosové stabilizáciu obrazu a vyrovnáva otrasy fotoaparátu. Tento režim obmedzuje rozmazanie snímok, ku ktorému často dochádza pri nahrávaní z ruky alebo pri zázname pohybujúcich sa objektov.

Možnosť úpravy nastavenia pre vlastné potreby

Často používané funkcie (režim ostrenia, vyváženia bielej, obrazový efekt a pod.) Môžete priradiť špeciálnym tlačidlám, aby ste ich pri snímaní ľahko našli. Tlačidlu Funkcia napríklad môžete priradiť až 12 funkcií. Pri stlačení tohto tlačidla potom vyberiete požadovanú funkciu a upravíte jej parametre ovládacím krúžkom alebo zadným ovládacím kolieskom.

Mimoriadne rýchle a presné inteligentné automatické zaostrovanie

Zdokonalený algoritmus detekcie priestorových obrazov zaisťuje optimálne a presné riadenie pohonu objektívu, aby sa ešte viac urýchlilo automatické zaostrovanie, vďaka čomu ľahko zachytíte viac pominuteľných okamihov.

Aplikácia PlayMemories Camera Apps dodajú osobitosť

Vylepšite svoje tvorivé postupy pomocou softvéru PlayMemories Camera, ktorý vám ponúka stále rastúci rad užitočných aplikácií, ktoré si môžete ľahko stiahnuť. Tieto aplikácie prinášajú doplnkové funkcie a zároveň predstavujú ideálny spôsob, ako si fotoaparát prispôsobiť, aby najlepšie vyhovoval vašim fotografickým cieľom. Poznámka: Dostupnosť služieb závisí od oblasti.

Kompatibilný s iMovie a Final Cut Pro X

Tento produkt je kompatibilný s aplikáciami Final Cut Pro X a iMovie.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SONY DSC-WX500 18,2 MP, 30x zoom, 3 " LCD - RED (299.00 €) na www.faxcopypro.sk
SONY CyberShot DSC-WX500 červený (DSCWX500R.CE3) (325.90 €) na www.alza.sk
recenzia
Laco 23.11.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Fotak je fakt malinky a rychly pomer ceny a kvality
negativa
zatial nic

cas ukaze - zatial nemozem posudit

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)