HP 5m Single-Mode LC/LC FC Cable

HP 5m Single-Mode LC/LC FC Cable
HP 5m Single-Mode LC/LC FC Cable
it


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 542096-001
    AK346A
    HPEAK346A

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HPE 5M Single-Mode LC/LC FC Cable AK346A (92.26 €) na www.compy.sk