QNAP NAS Server TS-431P 4xHDD

QNAP NAS Server TS-431P 4xHDD
8x
QNAP NAS Server TS-431P 4xHDD
  • QNAP NAS Server TS-431P 4xHDD
  • QNAP NAS Server TS-431P 4xHDD
  • QNAP NAS Server TS-431P 4xHDD
  • QNAP NAS Server TS-431P 4xHDD
  • QNAP NAS Server TS-431P 4xHDD

TS-431P je výkonné a napriek tomu ľahko použiteľné dvojjadrové sieťové úložné centrum na zálohovanie, synchronizáciu, diaľkový prístup a domácu zábavu s ponukou celej rady praktických funkcií i aplikácií, ako napríklad Notes Station, QmailAgent a Qcontactz. Všetky tieto aplikácie sú k dispozícii bez príplatku. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov TS-431P
    4713213510278
TS-431P je výkonné a napriek tomu ľahko použiteľné dvojjadrové sieťové úložné centrum na zálohovanie, synchronizáciu, diaľkový prístup a domácu zábavu s ponukou celej rady praktických funkcií i aplikácií, ako napríklad Notes Station, QmailAgent a Qcontactz. Všetky tieto aplikácie sú k dispozícii bez príplatku. Ponúka tri porty USB 3.0 a duálne porty siete LAN , takže podáva vynikajúce výkon pre vylepšenie vašej produktivity či digitálneho života a ponúka ideálne úložné a zálohovacie centrum rovnako ako aj zabezpečený súkromný cloud.
Výhody:
Centralizuje ukladanie, zdieľanie a zálohovanie súborov
Ponúka kompletné šifrovanie NAS s podporou hardvérovej akcelerácie
Umožňuje jednoduchú synchronizáciu súborov medzi TS-431P, počítačmi, notebooky a ďalšími mobilnými zariadeniami
Podporuje program QmailAgent ako poštový centrum a program Qcontactz pre centralizáciu kontaktných informácií
Ponúka vysielanie z multimediálnej knižnice prostredníctvom technológií DLNA®, AirPlay® & amp; Chromecast ™
Umožňuje vybudovanie sledovacieho centra pre zabezpečenie domácnosti či kancelárie
Výkonný NAS
TS-431P vybavený dvojjadrovým procesorom Alpine AL-212 (AnnapurnaLabs, od spoločnosti Amazon) s taktovacou frekvenciou 1,7 GHz Cortex-A15 a 1GB DDR3 RAM, je vysoko výkonný NAS pre užívateľov v domácnostiach, v pracovných skupinách a malých kanceláriách, ktorý ponúka vynikajúcu výkon až 223 MB/s pri čítaní a 172 MB/s pri zápise. Vylepšený, hardwarovo podporovaný šifrovacie a dešifrovacie engine v TS-431P dosahuje na NAS vďaka 256-bitovému šifrovanie AES prenosových rýchlostí cez 190 MB/s, čím zvyšuje výkon aj zabezpečenie systému a pritom zaisťuje bezpečie citlivých osobných údajov uložených na NAS. Pri použitie s kompatibilným USB adaptérom siete Wi-Fi 802.11ac alebo dvojpásmové siete WiFi 802.11n 2,4 GHz/5 GHz sa môže TS-431P stať ideálnym mediálnym centrom ponúkajúcim vysokej rýchlosti ako pre prenos veľkých objemov súborov, tak i vysielanie multimédií náročných na prenosovú rýchlosť.
Nepretržitá prevádzka systému
TS-431P podporuje viac režimov zlučovanie portov, čím IT administrátorom umožňuje nakonfigurovať agregáciu odkazov pre zvýšenie celkovej dátové priepustnosti. Podporovaný je aj failover a duálny adresy IP, aby bol zaistený nepretržitú prevádzku systému. K podporovaným režimom zlučovanie portov patria nasledujúce: Balance-rr (Round-Robin), Active Backup, Balance XOR, Broadcast, IEEE 802.3ad, balance-TLB (Adaptive Transmit Load Balancing) a Balance-albumov (Adaptive Load Balancing).
Porty SuperSpeedUSB 3.0
TS-431P, vybavený tromi portami SuperSpeedUSB 3.0, vám umožní si flexibilne rozvrhnúť potrebné úlohy pomocou širokej škály externých zariadenie, bez toho aby ste museli prerušiť svoj aktuálny pracovný proces. Môžete napríklad zálohovať súbory na USB flash disk, získavať prístup k dátam uloženým na SD kartách prostredníctvom USB čítačiek kariet, zdieľať až 3 tlačiarne po sieti a zároveň mať zariadenie pripojené k UPS a zaistiť mu tak nepretržitú dodávku prúdu.
intuitívnemu užívateľskému rozhraniu
Vďaka intuitívnemu užívateľskému rozhraniu systému QTS bude váš zážitok s NAS inteligentnejšie, plynulejšie a okázalejších. Jeho moderná koncepcia optimalizuje dobu načítanie a jeho inteligentné pracovná plocha vám umožní rýchlo vyhľadať požadované funkcie, vytvárať na pracovnej ploche klasické alebo skupinové zástupcu či v reálnom čase monitorovať dôležité systémové informácie. Je tiež možné otvárať viac okien aplikácií naraz, čo pri prevádzkovaní viacerých úloh prináša aj vyššiu efektivitu. QTS rúca bariéry zariadení, platforiem a zemepisných vzdialeností, aby Vám prinášal dokonalý zážitok v prostredí cloudu.
Notes Station
Novo prerobená aplikácia Notes Station sa môže pochváliť optimalizovaným rozhraním pre užívateľsky prívetivejšie ovládanie. Notes Station používateľom umožňuje kolektívne vytvárať dokumenty a pomáha im sledovať zmeny a viesť históriu revízií dokumentov. Notes Station ponúka aj užitočné nástroje pre editáciu obrázkov, ktoré Vám pomôžu vytvárať efektne navrhnuté dokumenty. Môžete tiež vytvárať odkazy pre zdieľanie dokumentov v reálnom čase. Pre bezpečnosť je dôležité, že dokumenty možno tiež šifrovať a chrániť proti neoprávnenému prístupu. Aby bolo možné uchovávať rôzne verzie dokumentov upravené v rôznych časových obdobiach, je zaistené aj zálohovanie pomocou snímok. Vďaka svojim funkciám importu, exportu a zálohovanie celých serverov umožňuje Notes Station zálohovanie vašich dokumentov na miestnej alebo vzdialený QNAP NAS. Poznámka: Notes Station 3 bude v systéme dostupná počnúc verziou QTS 4.3.
QmailAgent
QmailAgent je online e-mailový klient, ktorý vám umožní spravovať viac e-mailových účtov, takže budete mať priamy prístup ku všetkým svojim e-mailom a budete sa môcť ľahko prepínať medzi jednotlivými účtami. QmailAgent tiež poskytuje kompletnú funkcionalitu pre vytváranie, čítanie a organizáciu e-mailových správ. Pri písaní e-mailov môžete prikladať súbory, fotografie a dokumenty priamo z TS-431P. Používatelia iOS® a Android ™ môžu k rýchlej kontrole e-mailových účtov na svojich mobilných zariadeniach používať aplikáciu QmailClient. Tá umožňuje aj prezeranie a odosielanie e-mailov pomocou aplikácie QmailAgent na TS-431P. Program QmailAgent možno prepojiť s aplikáciou Qsirch, ktorá podporuje vyhľadávanie v súboroch EML. uložených na TS-431P. Vďaka tomu je prehľadávanie a správa veľkého množstva e-mailov ešte oveľa jednoduchšie. Poznámka: QmailAgent bude k dispozícii počnúc verziou QTS 4.3.
Qcontactz
Qcontactz spolu s vysokokapacitným TS-431P vám umožní centrálne ukladať a spravovať kontaktné informácie spolupracovníkov, obchodných partnerov, rodiny a priateľov. K ďalším funkciám patrí: import z účtov Google®, import/export do súborov CSV alebo vCard 3.0, automatická identifikácia často používaných kontaktov, šifrovanie citlivých či dôverných kontaktných informácií alebo napríklad inteligentné vyhľadávanie. Qcontactz ponúka zálohovanie podľa snímok, ktoré Vám umožní vrátiť sa podľa potreby na predchádzajúcu verziu vášho kontaktného zoznamu. Pre jednoduchý prístup ku kontaktom je k dispozícii aj doplnková aplikácia pre telefóny Android ™ a iPhone®. Qcontactz m
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

QNAP TS-431P (335.00 €) na www.hej.sk
QNAP Sieťové úložište TS-431P (TS-431P) (335.00 €) na www.datart.sk
QNAP TS-431P, 4-bay NAS, 1,7 GHz, 1 GB RAM, 2x LAN, 4x SATA TS-431P (331.25 €) na datacomp.sk
QNAP NAS Server TS-431P 4xHDD (340.58 €) na www.axdata.sk
QNAP NAS Server TS-431P 4xHDD (346.62 €) na arco.sk