FIBARO FIBEFGD-212

FIBARO FIBEFGD-212
FIBARO FIBEFGD-212
it

Nechajte si rozsvietiť Váš domov Senzor tak malý, že sa zmestí za Váš vypínač sa v kombinácií s celým systémom stáva jednou z hlavných súčastí. Veď ktoré zariadenie používame viac ako osvetlenie? Stmievač od spoločnosti Fibaro je vďaka svojím malým rozmerom možné vložiť za akýkoľvek vypínač. Inštalácia, ktorú ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov FIB-FGD-212
    5902020528524
    FIB_FGD-212-168
Nechajte si rozsvietiť Váš domov Senzor tak malý, že sa zmestí za Váš vypínač sa v kombinácií s celým systémom stáva jednou z hlavných súčastí. Veď ktoré zariadenie používame viac ako osvetlenie?
Stmievač od spoločnosti Fibaro je vďaka svojím malým rozmerom možné vložiť za akýkoľvek vypínač.

Inštalácia, ktorú nezbadáte Vďaka Z-Wave technológií si ani tento modul nevyžaduje žiadnu úpravu Vášho domu. Nepotrebujete ťahať drahé káble, búrať stenu a dokonca po inštalácií ani upratovať. Modul sa jednoducho napojí na existujúcu kabeláž a s domácim centrom komunikuje pomocou bezdrôtovej siete. Po správnom pripojení Vás už od používania delí len pár klikov.

Postup inštalácie Krok 1:
Tento modul je vhodný ako pre dvoj tak aj pre troj káblovú inštaláciu. Podľa jednoduchej schémy ho dokáže zapojiť každý zručnejší kutil. Samozrejme, ak si nie ste istý, požiadajte o pomoc elektrikára. Po pripojení modulu je ešte potrebné pridať vypínač do systému.

Krok 2:
Po tom, ako pripojíte zariadenie na existujúcu kabeláž, bude potrebné v systéme stlačiť tlačítko na pridanie zariadenia a na module 3x stlačiť tlačítko. Po tomto systém zariadenie pridá a vy môžete opäť primontovať vypínač na stenu. Je to naozaj tak jednoduché.

Osvetlenie už nebude také, ako predtým

To, ako sa bude osvetlenie vo vašom dome správať, je len na Vás. Vďaka senzorom, ktoré systém môže obsahovať, je možné nastaviť osvetlenie či už na základe toho, že je niekto v miestnosti, alebo ak niekto prichádza. To však nie je zďaleka všetko. Vaše osvetlenie môže reagovať napríklad na to, ak niekto zazvoní na Váš zvonček. A to najlepšie na tom celom je, že osvetlenie môžete kombinovať s ďalšími zariadeniami a vytvárať scény. Napríklad scéna domáceho kina - po jej spustení sa osvetlenie stlmí na 30 percent, zapne sa TV, zatiahnú sa žalúzie a vy sa môžete nerušene pripraviť na sledovanie Vášho filmu.

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

FIBARO Stmívač 2, Z-Wave Plus (59.50 €) na www.hej.sk
FIBARO Modul Stmívač 2, Z-Wave Plus (FIB-FGD-212) (59.50 €) na www.datart.sk
FIBARO FGD-212 Dimmer 2, stmievač, 250W FIB_FGD-212-168 (60.00 €) na datacomp.sk
FIBARO Stmievač 2 250W (FGD-212) (59.99 €) na smarterhome.sk
FIBARO Stmievací modul - Dimmer 2 250W (FGD-212 ZW5) (59.99 €) na www.mall.sk