XIAOMI Mi Smart Sensor Set

XIAOMI Mi Smart Sensor Set
9x
XIAOMI Mi Smart Sensor Set
 • XIAOMI Mi Smart Sensor Set
 • XIAOMI Mi Smart Sensor Set
 • XIAOMI Mi Smart Sensor Set
 • XIAOMI Mi Smart Sensor Set
 • XIAOMI Mi Smart Sensor Set
it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Mi Smart Sensor Set Chcete si zariadiť inteligentnú domácnosť? Sada senzorov Xiaomi Mi Smart Sensor Set môže poslúžiť ako jej základný kameň. Pozostáva z niekoľkých komponentov s rôznymi funkciami, ktoré sa vzájomne dopĺňajú: Mi Control Hub (kontrolná stanica), Mi Window and Door Sensor (senzor okien a dverí), Mi ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 6934177700934
  17587
  000000473514
  95XIW9550
Mi Smart Sensor Set
Chcete si zariadiť inteligentnú domácnosť? Sada senzorov Xiaomi Mi Smart Sensor Set môže poslúžiť ako jej základný kameň. Pozostáva z niekoľkých komponentov s rôznymi funkciami, ktoré sa vzájomne dopĺňajú: Mi Control Hub (kontrolná stanica), Mi Window and Door Sensor (senzor okien a dverí), Mi Wireless Switch (diaľkový spínač) a Mi Motion Sensor (senzor pohybu).
Mozgom celého ekosystému inteligentnej domácnosti od Xiaomi je Mi Control Hub. Ten pripojíte k Wi-Fi a spárujete ho s ostatnými zariadeniami. Samotný hub dokáže farebne svietiť (podporuje 16 miliónov farieb) a vydávať zvuky. Teda je možné napríklad nastaviť, aby v prípade otvorenia dverí začal blikať a húkať ako siréna.
Domácnosť v bezpečí
Vďaka inteligentným senzorom môže byť Vaša domácnosť bezpečnejšia. Súčasťou sú totiž snímače, ktorých úlohou je sledovať, či sa do nej nedostal nikto nepovolaný. Mi Window and Door Sensor stráži okná a dvere. Pokiaľ je aktivovaný, dokáže spustiť alarm, alebo Vám zavolať na telefón.
Pretože inteligentná domácnosť dokáže vzájomne prepájať rôzne zariadenia, nemusia čidlá slúžiť len k tomu, aby Vás informovali o narušení priestoru. Pomocou akcií a reakcií sa dá napríklad určiť, že po otvorení okna dôjde k vypnutiu klimatizácie, vďaka čomu ušetríte za elektrickú energiu, nehovoriac o pozitívnom ekologickom dopade.
Jedno zariadenie vládne všetkým
Súčasťou balenia je taktiež bezdrôtový vypínač Mi Wireless Switch. Ako naznačuje jeho názov, obíde sa bez drôtov, čo sa môže v mnohých prípadoch hodiť - napríklad preto, že je možné ho prenášať. Naviac jedným tlačidlom môžete ovládať viac zariadení. Ako je to možné?
V aplikácii pre mobilné telefóny je možné definovať rôzne akcie pre jedno stlačenie, dve stlačenia a dlhé podržanie. Môžete si napríklad nastaviť, že jedným stlačením sa zapne/vypne svetlo a klimatizácia v obývačke, zatiaľ, čo dvoma stlačeniami rozsvietite lampičky na nočných stolíkoch a zapnete kúrenie v spálni.
Je tu niekto?
Posledná súčasť sady Mi Smart Sensor Set je pohybové čidlo Mi Motion Sensor. Funguje v infračervenom pásme, takže aj v tme dokáže detekovať prítomnosť človeka vo svojom dosahu (uhol snímania je 170 stupňov). A pretože to nie je len obyčajný senzor pohybu, dokáže aj ďalšie akcie.
Napríklad si môžete nastaviť, aby sa po vstupe do obývačky rozsvietilo svetlo a zapla sa televízia. Pokiaľ miestnosť opustíte, môže po nejakej dobe všetky zariadenia automaticky vypnúť. Samozrejme ho je možné použiť aj konvenčnejšie - ako klasický alarm, ktorý na prítomnosť osoby v sledovanom priestore upozorní akustickým a optickým signálom.
Jednoduchá inštalácia
Inštalácia sady Mi Smart Sensor Set je jednoduchá. Najskôr si stiahnite a nainštalujte na telefón aplikáciu Mi Home. Potom pripojíte Mi Control Hub do elektrickej siete a pomocou aplikácie v mobile ho nastavíte. Následne po domácnosti rozmiestnite senzory a prepojíte ich s Mi Control Hub.
V smart aplikácii potom budete môcť nastavovať rôzne pravidlá a prípadné reakcie systémov inteligentnej domácnosti. Jedinou podmienkou je kompatibilita produktov so smart domácnosťou Mi Home.
Technické parametre Mi Smart Sensor Set
Prevádzkové teploty: 0 až 40 stupňov Celzia
Prevádzková vlhkosť vzduchu: 5 až 95 %
Vstupné napätie: 100-240 voltov, striedavé
Bezdrôtová konektivita: Wi-Fi 2,4 GHz (k routeru sa pripája len Hub)
Vo všetkých senzoroch sú batérie, ktoré by mali vydržať až dva roky
Obsah balenia
1× ovládací hub Mi Control Hub
2× snímač otvorení okien a dverí Mi Window Sensor, Mi Door Sensor
1× bezdrôtový vypínač Mi Wireless Switch
2× infračervený senzor pohybu Mi Motion Sensor
1× inštalačná sada
1× užívateľská príručka
Podrobnú recenziu produktu Xiaomi Mi Smart Sensor Set si môžete prečítať na našom blogu!
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

XIAOMI Mi Smart Sensor Set (74.85 €) na www.tpd.sk
XIAOMI Mi Smart Sensor Set (81.03 €) na www.exkalibr.sk
XIAOMI Smart Sensor Set (81.40 €) na www.hej.sk
XIAOMI Mi Smart Sensor Set (65.88 €) na www.mercateo.sk
XIAOMI Mi Smart Sensor Set (473514) (69.90 €) na www.alza.sk