PEG-PÉREGO Ducati Enduro 12V

PEG-PÉREGO Ducati Enduro 12V
4x
PEG-PÉREGO Ducati Enduro 12V
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Peg-Pérego Ducati Enduro 12V. Terénny motocykel Peg Pérego Ducati Enduro je jednoducho senzačný, rýchly a prepracovaný do každého detailu. Vášmu dieťaťu ponúka nezabudnuteľné dobrodružstvo, a to aj na nerovnom teréne. Ducati Enduro je motocykel s nabíjateľnou batériou 12V / 8Ah pre deti od 3 rokov. Má dve rýchlosti, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Nosnosť 30 kg

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 8005475387030

Peg-Pérego Ducati Enduro 12V.

Terénny motocykel Peg Pérego Ducati Enduro je jednoducho senzačný, rýchly a prepracovaný do každého detailu. Vášmu dieťaťu ponúka nezabudnuteľné dobrodružstvo, a to aj na nerovnom teréne.
Ducati Enduro je motocykel s nabíjateľnou batériou 12V / 8Ah pre deti od 3 rokov. Má dve rýchlosti, ktoré možno zvoliť pomocou tlačidla na nádrži. Otočením pravej rukoväte sa rozbieha. Brzda je umiestnená pod pravou nohou. Dosahuje rýchlosť takmer 8 km/h.
V zadnej časti má motocykel tri kufre, dva z nich môžete odstrániť. S gumenými kolesami a vysokým podvozkom môže Ducati Enduro čeliť všetkým typom terénu. Predná vidlica je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje dlhú životnosť.
Predný svetlomet odráža svetol a tým vytrára dojem, že je naozaj zapnutý. Robustné riadidlá v lakovanom železe zabezpečujú pevné uchopenie pri jazde. Rúčky riadidiel sú opatrené protišmykovou gumou a ochrannými chráničmi rúk, ktoré chránia prsty a ruky na boku.
Súčasťou je aj stojan s gumenou špičkou, ktorý sa používa bez pridania pomocných koliesok. Brzda je mechanická, rovnako ako na skutočnej motorke a je aktivovaná nohou.
Sedadlo je anatomické a pohodlné. Stabilizačné kolieska sú ideálne pre menšie deti, ktoré sú stále ešte trochu neisté. Môžu byť neskôr odstránené, ak dieťa získa potrebnú rovnováhu. Vaše dieťa sa môže hrať s maketou kľúčika k zapaľovaniu.


    Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

    PEG-PÉREGO Ducati Enduro 12V (394.90 €) na www.mall.sk