PEG-PÉREGO Gaucho Superpower

PEG-PÉREGO Gaucho Superpower
5x
PEG-PÉREGO Gaucho Superpower
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Peg-Pérego Gaucho Superpower 24V - 680W. Krásne, silné, zvládnuteľné a extra odolné! Gaucho SuperPower má všetko, čo si môžete priať od off-road vozidla. Elektrické off-road vozidlo je vytvorené pre deti od veku 6 rokov a viac, ktoré majú radi dobrodružstvo.  Riadenie ponúka presné a bezpečné riadenie, kvalitu, ktorá ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Druh Autá
 • Nosnosť 60 kg

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 7966568
  8005475355985

Peg-Pérego Gaucho Superpower 24V - 680W.
Krásne, silné, zvládnuteľné a extra odolné! Gaucho SuperPower má všetko, čo si môžete priať od off-road vozidla. Elektrické off-road vozidlo je vytvorené pre deti od veku 6 rokov a viac, ktoré majú radi dobrodružstvo. 
Riadenie ponúka presné a bezpečné riadenie, kvalitu, ktorá len Gaucho môže poskytnúť. Priestor je veľký a pohodlný, aby podporovali dlhodobé užívanie. Funguje s 24 V dobíjacou batériou.
Gaucho SuperPower môže dosiahnuť maximálnu rýchlosť 10 km / h pre potešenie starších detí. Je veľmi pohodlné a Vaše dieťa môže tiež prepravovať spoločníka na cesty.
Toto fantastické off-road vozidlo zvládne nerovný terén s ľahkosťou vďaka odpruženiu zadných kolies, ktoré zabezpečujú pohodlnú jazdu aj na horských chodníkoch. Vysoký podvozok a extrémne hnacie kolesá potiahnuté EVA gumou (vhodné pre každý typ terénu) umožní, aby vaše dieťa zvládlo každú prekážku (diery, zákopy a koreňe stromov) a môže čeliť stúpaniu až do výšky 17%.
Sedadlá možno upraviť do 2 rôznych polôh v súlade s rastom Vášho dieťaťa a polstrovaný poťah z nich robí mimoriadne pohodlné. Dve nastaviteľné bezpečnostné pásy poskytujú vynikajúcu ochranu. Na prístrojovej doske je umiestnené vyberateľné FM rádio s MP3 konektorom. Rádio je vďaka rúčke ľahko prenosné. V pohotovotnom režime zobrazuje čas.
Dve rýchlosti vpred a jedna vzad sa ovládajú riadiacou pákou, akcelerátor a brzda sú v jednom pedáli – po zošliapnutí akcelerátoru autíčko ide, po uvoľnení zabrzdí. Druhý rýchlostný stupeň má zámok, aby sa zabránilo jeho použitiu v prípade potreby neskúseného dieťata.
Detské elektrické vozidlá Peg-Pérego sú dodávané vrátane nabíjačky a batérie.


  K autíčku Gaucho Superpower si môžete dokúpiť príves:
  Peg-Pérego príves ADVENTURE Trailer - čierny
  Tip pre Vás:
  Doprajte Vášmu dieťaťu viac zábavy a dobrodružstva, ktoré trvajú oveľa dlhšie.
  K autíčku odporúčame dokúpiť náhradnú batériu, ktorú viete mať vždy po ruke plne nabitú. Stačí vymeniť a zábava môže pokračovať :)


  Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

  PEG-PÉREGO Gaucho Superpower 2014 (1147.90 €) na www.mall.sk