ORAL-B Family Pack PC 500

ORAL-B Family Pack PC 500
3x
ORAL-B Family Pack PC 500
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Mimoriadne zaujímavé balenie, ktorým vyriešite celú rodinu, v ktorom dostanete dve elektrické kefky. Dospelá kefka ponúka špičkové technológie, ako sú s nímač tlaku pre spoľahlivé a jemné čistenie a 3D technologiké čistenie, ktoré odstráni všetky nečistoty z Vašich zubov a zanechá ich čisto biele. Detská kefka zasa ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 4210201104773
Mimoriadne zaujímavé balenie, ktorým vyriešite celú rodinu, v ktorom dostanete dve elektrické kefky. Dospelá kefka ponúka špičkové technológie, ako sú s nímač tlaku pre spoľahlivé a jemné čistenie a 3D technologiké čistenie, ktoré odstráni všetky nečistoty z Vašich zubov a zanechá ich čisto biele. Detská kefka zasa ponúka hravý vzhľad a hudobný časovač, ktorý si deti zamilujú. Obe kefky sú k dostaniu iba vo vyobrazených farebných kombináciách.
Balenie obsahuje kefky Oral-B Professional Care 500 D16.513 a detskú kefku Advance Power Kids 950 D10.
Výhody Braun Oral-B Professional Care 500 D16.513
Špeciálna 3D technológia čistenia
Čistiaca technika 3D od Oral-B je založená na súčasnej pulzácii a rotácii čistiacej hlavice (až 7 600 čistiacich pohybov za minútu a 20 000 pulzácií v porovnaní so 600 u manuálnej zubnej kefky). Štetiny kefky oscilujú dovnútra a von, aby dôkladne obklopili každý zub a odstránili povlak. Pulzy narušia štruktúru usadeného povlaku a rotačný pohyb ho potom ľahšie odstráni. Zároveň kefka pracuje šetrne, preto nepoškodzuje zuby ani ďasná.
Koniec zbytočného tlaku na zuby
K podpore optimálneho čistenia má zubná kefka zabudovanú funkciu kontroly tlaku. Ak na zubnú kefku príliš zatlačíte, pohyb čistiacej hlavice bude stále pokračovať, ale pulzný pohyb sa zastaví. Táto funkcia šetrí Vaše ďasná a výrazne napomáha zdraviu Vašich zubov.
Profesionálny časovač
Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Profesionálny časovač vám zvukom v 30 sekundových intervaloch pripomenie, že máte prejsť na ďalšiu časť chrupu a nakoniec oznámi koniec čistenia. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že vaše zuby sú optimálne a rovnomerne vyčistené.
Až 7 dní čistenia bez nabíjania
Kefka vydrží až 7 dní prevádzky na batériu pri čistení zubov 2x denne 2 minúty. Stav nabitia batérie môžete strážiť vďaka indikátoru nabíjania.
Výhody Braun Oral-B Oral-B Advance Power Kids 950 D10
Špeciálny dvojminútový hudobný časovač
EZtimer je hudobný časovač, ktorý v jednominútových intervaloch náhodne vyberie a hrá 1 zo 16 krátkych melódií, ktoré motivujú deti čistiť si zuby dlhšie. Zubní lekári odporúčajú čistenie zubov dvakrát denne po dobu dvoch minút a pre deti to môže byť dlhá doba. Časovač EZtimer ich upozorní na dosiahnutie jednej minúty čistenia.
2D technológia pre efektívne čistenie
Nechceného povlaku zbaví detské zuby čistiaca hlava pomocou otáčavého pohybu, ktorým rozruší povlak a odmetie ho preč zo zuba. Kefka urobí 5600 týchto pohybov, preto je čistenie výrazne lepšie ako ručnou kefkou. Zuby Vašich detí, tak budú lepšie vyčistené, a tým znížite riziko vzniku zubného kazu. Hlava kefky je menšia oproti verziám pre dospelých, aby nepoškodzovala ďasná a rastúce zuby.
Až 5 dní čistenia bez nabíjania
Kefka má batériu, vďaka ktorej ju môžete na jedno nabitie používať až 5 dní pri čistení 2x denne po dobu dvoch minút.
Vymeňte čistiacu hlavicu včas
Kefka sama upozorní, kedy je potrebné vymeniť hlavičku. Modrá vlákna Indicator postupne blednú a keď sú z polovice vyblednutá, je čas výmeny.
V našej ponuke nájdete aj mnoho ďalších typov kefiek Oral-B. Pozrite sa na ne.
Obsah balenia Oral-B Oral-B Family pack:
1 x telo kefky Oral-B Professional Care 500
1 x telo kefky Oral B Advance Power Kids 950
1 x čistiaca hlavica Precision Clean EB20
1 x čistiaca hlavica Stages Kids EB10
1 x nabíjačka
Viete, ako čistiť zuby elektrickou zubnou kefkou Braun Oral B tak, aby ste dosiahli optimálne výsledky? Prezrite si sprievodcu.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ORAL-B PC 500 FAMILY PACK+D 10K (52.00 €) na www.prva.sk