ORAL-B Pro790 CrossAction

ORAL-B Pro790 CrossAction
5x
ORAL-B Pro790 CrossAction
 • ORAL-B Pro790 CrossAction
 • ORAL-B Pro790 CrossAction
it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Ak stále váhate, či skutočne potrebujete elektrická zubná kefka, verte, že pre váš chrup neexistuje účinnejšie riešenie. V porovnaní s klasickým čistením dosahuje preukázateľne lepšie výsledky a zaistí vám špičkovú čistotu ústnej dutiny. Skvelou voľbou bude zubná kefka Oral-B Pro790 CrossAction v čierno-bielom ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

 • ok
  Cestovné puzdro
 • Kódy predajcov Pro 790 black
  4210201162575
  Pro 790
  AGDBRASDZ0146
Ak stále váhate, či skutočne potrebujete elektrická zubná kefka, verte, že pre váš chrup neexistuje účinnejšie riešenie. V porovnaní s klasickým čistením dosahuje preukázateľne lepšie výsledky a zaistí vám špičkovú čistotu ústnej dutiny. Skvelou voľbou bude zubná kefka Oral-B Pro790 CrossAction v čierno-bielom prevedení, ktorý ponúka dokonale skosená vlákna a tým dokáže odstrániť až o 100 zubného plaku viac. svetová jednotka
Objavte novú inovatívne úroveň zubnej starostlivosti, ktorú vám prináša predné svetová značka zubných kefiek Oral-B. Ich kvalita dosahuje špičkovú úroveň a nie je divu, že medzi zubnými lekármi patrí medzi najpoužívanejšie kefky na svete. Rýchla a efektívna starostlivosť s Oral-B vám dokáže, že o váš chrup nemôže byť lepšie postarané. Doprajte si každodenné komfort čistoty a profesionálne vyčistených zubov s jedinečným kefkou Oral-B CrossAction.
Zbavte sa zubného plaku
Model Pre 790 je vybavený kartáčkový hlavou CrossAction s dizajnom inšpirovaným profesionálnymi nástrojmi na čistenie zubov a má vlákna uložené v uhle 16 °, vďaka čomu obklopí každý jednotlivý zub. Takto špeciálne navrhnutá vlákna prenikajú hlboko do medzizubných priestorov a súčasne s 3D technológií zahŕňajúce osciláciu, rotáciu a pulzáciu jemne naruší zubný povlak a odstráni ho až o 100 viac než bežný manuálna zubná kefka. Vďaka tomu dochádza k efektívnemu čistenie a váš chrup zostáva čistý bez akýchkoľvek nečistôt.
Optimálna doba čistenia
Zubná kefka Oral-B Pro790 CrossAction je vybavený režimom Daily Clean, ktorý je vhodný pre každodenné dvojminútové čistenie. Nie ste si istí, či si zuby čistíte dostatočne dlhú dobu? Spoľahnite sa na svoj kefku, ktorý ponúka funkciu ProTimer. Praktický časovač na rukoväti vydá každých 30 sekúnd prerušovaný zvuk a upozorní vás, že je čas zamerať sa na ďalší kvadrant ústnej dutiny. Elektrická zubná kefka vás tiež informuje, akonáhle dosiahnete doby 2 minút, čo je optimálna doba doporučovaná stomatológov. Senzor tlaku postráži, či na zubnú kefku príliš tlačíte. Pri nadmernom tlaku sa vlákna môžu začať ohýbať a rýchlo opotrebovávať a čistenie zubov potom nemusí byť optimálna.
Komfortné doplnky
Prevádzka zabezpečuje výkonná akumulátorová batéria Ni-Mh, ktorá udrží pri plnom nabití kefka v prevádzke až 7 dní. Pre zachovanie najlepších výsledkov je vhodné nechať rukoväť úplne vybiť raz za 6 mesiacov. K nadštandardnej výbave patria dve kartáčková tela, ktorú táto séria mimoriadne ponúka. V jednom balení tak vlastne nájdete 2 kefky! Vzhľadom na to, že zubná kefka Oral-B Pro790 CrossAction je kompatibilný so širokou škálou kartáčkových hláv, môžete si dopriať presne takú starostlivosť, akú potrebujete. Pre získanie zaujímavých informácií je umožnené prepojenie s mobilnou aplikáciou Oral-B cez Sound connectivity.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Oral-B Pro790 CrossAction (54.71 €) na www.mader.sk
ORAL-B Pro 790 Cross Action zub. kefka ORAL B (53.22 €) na lacne-nakupy.sk
ORAL-B Set zubných kefiek Pro790 CrossAction čierny/biely (57.00 €) na www.datart.sk
ORAL-B Pro 790 black (43.01 €) na www.k24.sk
ORAL-B Pro 790 Cross Action, elektrická zubná kefka Pro 790 (52.20 €) na datacomp.sk