XIAOMI Mi Sonic Electric Toothbrush - sonická zubná kefka

XIAOMI Mi Sonic Electric Toothbrush - sonická zubná kefka
6x
XIAOMI Mi Sonic Electric Toothbrush - sonická zubná kefka
  • XIAOMI Mi Sonic Electric Toothbrush - sonická zubná kefka
  • XIAOMI Mi Sonic Electric Toothbrush - sonická zubná kefka
  • XIAOMI Mi Sonic Electric Toothbrush - sonická zubná kefka
  • XIAOMI Mi Sonic Electric Toothbrush - sonická zubná kefka
it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Čistenie zubov, ktoré vás bude baviť? S týmto elektrickou zubnou kefkou už ústna hygiena nebude len stratených pár minút v kúpeľni. Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush ponúka efektívne čistenie zubov, ktoré budete mať pod kontrolou. Za pomoci mobilnej aplikácie vám vaša nová zubná kefka odhalí, ako dobre sa o svoj ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 6970244529329
    472901
Čistenie zubov, ktoré vás bude baviť? S týmto elektrickou zubnou kefkou už ústna hygiena nebude len stratených pár minút v kúpeľni. Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush ponúka efektívne čistenie zubov, ktoré budete mať pod kontrolou. Za pomoci mobilnej aplikácie vám vaša nová zubná kefka odhalí, ako dobre sa o svoj chrup staráte. Premyslený dizajn vám navyše dopraje pohodlnú manipuláciu. Viacčlenná rodina isto ocení i farebné rozlišovanie krúžky na spodnej strane kefky, ktoré na prvý pohľad rozlíšia, komu ktorá kefka patrí.
Extra silný čistiaci efekt
Naozaj dobrá elektrická zubná kefka sa pozná podľa pohonu. Tento model dostal do vienka vysoko výkonný magnetický levitačný motor, ktorý vydá viac než 31 000 vibrácií za minútu, a dodá tak zubnej kefke nebývalú silu pre maximálne efektívne čistenie vášho chrupu.
Extra silný čistiaci efekt
Inovatívna kefková hlavica
Šetrná a pritom tak účinná. Hlavica tejto zubnej kefky sa od tých ostatných líši nie len usporiadaním a vysokou hustotou štetín, ale i tým, že neobsahuje kovy a je tak odolná proti hrdzaveniu a usadzovaniu nečistôt. Štetiny kefky sú navyše obrúsené do guľatého tvaru a chránia vaše ďasná pred podráždením.
Prispôsobí sa vašim potrebám
Každý chrup potrebuje inú starostlivosť, a preto si môžete vybrať hneď medzi tromi rôznymi režimami čistenia. Pomocou tlačidla môžete prepínať medzi štandardným, jemným alebo osobným režimom, ktorý si nastavíte podľa svojich potrieb.
Prispôsobí sa vašim potrebám
Čistenie pod kontrolou
Mobilné aplikácie vládnu svetu – bez výnimky čistenia zubov. Nastavte si intenzitu i dĺžku čistenia tak, aby vyhovovala práve vám.
Budete mať prehľad
Ak prepojíte kefku s mobilnou aplikáciou, získate dokonalý prehľad o tom, ako dobre sú vaše zuby vyčistené. Senzor zabudovaný v kefke rozpozná, ako dobre ste povrch zubov vyčistili, ale zistí i to, či čistíte zuby rovnomerne a akú dlhú dobu. K dispozícii budete mať tiež skóre každého čistenia a celkové štatistiky.
Budete mať prehľad
Parádna výdrž
Bojíte sa, že sa vám kefka vybije v tú najmenej vhodnú dobu? Hoďte starosti za hlavu! Mi Sonic Electronic Toothbrush dostal do vienka 700mAh líthiovú batériu, vďaka ktorej vydrží na jedno nabitie až 18 dní. S použitím mobilnej aplikácie navyše jednoducho zistíte, na koľko percent je batéria nabitá a predídete tak nečakanému nedostatku energie.
Pohodlné nabíjanie
Nabíjanie nie je žiadna veda. S univerzálnym USB vstupom vám postačí počítač, powerbanka či iné nabíjacie zariadenie. Navyše nie je dôležité, ako kefku na podstavec vložíte, pretože sa vždy automaticky vráti do správnej polohy na nabíjacej stanici.
Pohodlné nabíjanie
Podarený a funkčný dizajn
Táto zubná kefka je premyslená do posledného detailu. Vďaka povrchu bez spojov je telo i podstavec kefky vodotesný (s úrovni krytia IPX7). Spoj nenájdete ani na vodotesnom silikónovom tlačidle, takže sa nemusíte obávať namočenia ani upchania zubnou pastou. Na zadnej strane matne bieleho tela nájdete protisklzové výstupky zabraňujúce vykĺznutiu kefky, a aby toho nebolo málo, má na spodnej strane vymeniteľný farebný krúžok, ktorý uľahčí rozpoznanie kefiek jednotlivých členov rodiny.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

XIAOMI MI SONICKÁ ZUBNÁ KEFKA (31.90 €) na www.prva.sk
XIAOMI MI Sonic (34.00 €) na www.domoss.sk
XIAOMI Mi Sonic Toothbrush (39.83 €) na www.mercateo.sk
XIAOMI Mi Sonic Electric Toothbrush (472901) (37.00 €) na www.alza.sk
recenzia
Martina 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Používam krátku dobu ale som spokojná

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)