OEM Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 34m, OM2

OEM Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 34m, OM2

Vlastnosti * Délka kabelu: 34m * Barva: Oranžová Typ konektorů * Konektor 1: LC Male * Konektor 2: LC Male Záruka: 24 měsíců


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8595589113804
Vlastnosti
* Délka kabelu: 34m
* Barva: Oranžová
Typ konektorů
* Konektor 1: LC Male
* Konektor 2: LC Male
Záruka: 24 měsíců
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

OEM Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 34m, OM2 (38.99 €) na www.compy.sk