OEM Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 50m, OM2

OEM Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 50m, OM2
OEM Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 50m, OM2
it


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8595589811939

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

OEM Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 50m, OM2 (36.89 €) na www.compy.sk