OEM Patchcord FO duplex LC-SC/ APC 9/ 125um SM, 20m, G657A 1, 8mm

OEM Patchcord FO duplex LC-SC/ APC 9/ 125um SM, 20m, G657A 1, 8mm
OEM Patchcord FO duplex LC-SC/ APC 9/ 125um SM, 20m, G657A 1, 8mm
it


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 502710794628

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

OEM Patchcord FO duplex LC-SC/ APC 9/ 125um SM, 20m, G657A 1, 8mm (18.09 €) na www.pcmania.sk