Film Hra o trůny 5. série (Brian Kirk, Daniel Minahan, Alan Taylor, Timothy Van Patten, Neil Marshall, David Petrarca, Alik Sakharov, David Nutter, David Benioff, Alex Graves, Michelle Maxwell MacLaren, D.B. Weiss)

Hra o trůny 5. série (Brian Kirk, Daniel Minahan, Alan Taylor, Timothy Van Patten, Neil Marshall, David Petrarca, Alik Sakharov, David Nutter, David Benioff, Alex Graves, Michelle Maxwell MacLaren, D.B. Weiss)
Film Hra o trůny 5. série (Brian Kirk, Daniel Minahan, Alan Taylor, Timothy Van Patten, Neil Marshall, David Petrarca, Alik Sakharov, David Nutter, David Benioff, Alex Graves, Michelle Maxwell MacLaren, D.B. Weiss)
it

Najsledovanejší seriál v histórii HBO a celosvetový televízny fenomén Hra o tróny zostáva aj naďalej hitom. Jeho 12 cien Emmy je historicky najvyšší počet ocenení pre televízny seriál nazbieraných za jeden rok. Nová sezóna začína bezvládou, ktoré sa hrdinovia Západozemia a Essosu snaží zvrátiť vo svoj prospech. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov W01958
    8595165358605

Najsledovanejší seriál v histórii HBO a celosvetový televízny fenomén Hra o tróny zostáva aj naďalej hitom. Jeho 12 cien Emmy je historicky najvyšší počet ocenení pre televízny seriál nazbieraných za jeden rok.

Nová sezóna začína bezvládou, ktoré sa hrdinovia Západozemia a Essosu snaží zvrátiť vo svoj prospech. Súčasne sa Jon v Castle Black snaží nájsť kompromis medzi požiadavkami Nočnej hliadky a novo prichádzajúceho Stannise Baratheon, ktorý sa štylizuje do úlohy právoplatného vládcu Západozemia. Cersei obklopená Tyrell a silnejúcim náboženským hnutiami sa záhadným Najvyšším vrabčiakom na čele medzitým usiluje o udržanie vlády v Kráľovskom prístavisku, zatiaľ čo Jamie sa vydáva na tajnú misiu. Arya za Úzkym morom pátra po starom známom a utečencovi Tyrionovi nájde nový prípad. V Meereenu hustne atmosféra a Danaerys Targaryen si uvedomí, že jej slabá pozícia v meste si vyžiada veľké obete.

Nová séria prináša v mene neblahého prísľubu "blížiace sa zimy" doteraz najhorúcejšie scény.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Hra o trůny 5. série VIVA balení (Brian Kirk, Daniel Minahan, Alan Taylor, Timothy Van Patten, Neil ... (13.94 €) na www.gorila.sk
Hra o trůny 5. série 5DVD (VIVA balení (16.88 €) na alterego.sk
Hra o trůny 5. série 5DVD (Viva balení) (14.24 €) na www.pantarhei.sk
MAGIC BOX Hra o tróny 5. séria - Viva balenie W01958 (14.99 €) na www.tpd.sk
Hra o trůny 5. série VIVA balení (Brian Kirk, Daniel Minahan, Alan Taylor, Timothy Van Patten, Neil ... (14.99 €) na www.martinus.sk