Film Le Mans ' 66 James Mangold

Le Mans ' 66 James Mangold
3x
Film Le Mans ' 66 James Mangold
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

V roku 1959 je Carroll Shelby (Matt Damon) na absolútnom vrchole, vyhral najťažšie motoristické preteky na svete 24 hodín Le Mans. Po najväčšie triumfe tohto neohrozeného Texasan príde drvivá rana - lekári odhalené srdcová vada mu znemožní pokračovať v pretekaní. Shelby tak začína novú kariéru ako veľmi vynaliezavý ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov D01332
    8595165379099
    8596978302113
    D01272

V roku 1959 je Carroll Shelby (Matt Damon) na absolútnom vrchole, vyhral najťažšie motoristické preteky na svete 24 hodín Le Mans. Po najväčšie triumfe tohto neohrozeného Texasan príde drvivá rana - lekári odhalené srdcová vada mu znemožní pokračovať v pretekaní. Shelby tak začína novú kariéru ako veľmi vynaliezavý konštruktér. Spolupracuje s tímom, do ktorého patrí aj vynikajúce skúšobné jazdec a britský šampión Ken Miles (Christian Bale). Miles je nielen špičkovým pretekárom oddaným svojej rodine, ale je tiež neznesiteľne arogantný a úplne neschopný akéhokoľvek kompromisu. A práve tento tím automobilových šialencov si najme Henry Ford II, aby pre jeho automobilku navrhli a postavili dokonalé pretekárske auto. Ford sa totiž rozhodne, že sa pomstí Enzo Ferrarimu, za to, že nakoniec odmietol dohovárania spojenie svojej automobilky s Ford Motor Company.

Vozidlá stajne Ferrari víťazí na okruhu v Le Mans nepretržite od roku 1960 až do roku 1965. Shelby, Miles a ich malý tím sú odhodlaní tomu urobiť s pomocou vozidla Ford GT40 rázny koniec. Proti nim stojí neporaziteľné Ferrari, fyzikálne zákony aj ich vlastné osobné démoni. Napriek prekážkam a obmedzeniam, ktoré im do cesty hádže aj samotný Ford, musí vyvinúť revolučné vozidlo, ktoré prevalcuje každého konkurenta. Ich úsilie si ale vyberá nemalou daň - týmto odvážnym mužom to ale za víťazstvo stojí.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Le Mans 66 DVD (4.42 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Le Mans '66 (James Mangold) (3.71 €) na www.gorila.sk
Le Mans 66 DVD (4.42 €) na alterego.sk
Le Mans ´66 DVD (3.79 €) na www.pantarhei.sk
Le Mans '66 (James Mangold) (3.80 €) na www.martinus.sk