Film Thor kolekce

Thor kolekce
Film Thor kolekce
it

Kolekcia obsahuje:  Thor Svet má veľa hrdinov, ale len jeden z nich je boh! Keď je arogantný bojovník Thor (Chris Hemsworth, Star Trek) vypovedaný z rodného Asgardu na Zem, stratí svoje zázračné schopnosti. Aby si ich vydobyl naspäť, musí sa padnutý vládca búrky postaviť inváznym jednotkám, ktoré ho majú zničiť. Pri ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov D01573
    8595165388084

Kolekcia obsahuje: 

Thor
Svet má veľa hrdinov, ale len jeden z nich je boh! Keď je arogantný bojovník Thor (Chris Hemsworth, Star Trek) vypovedaný z rodného Asgardu na Zem, stratí svoje zázračné schopnosti. Aby si ich vydobyl naspäť, musí sa padnutý vládca búrky postaviť inváznym jednotkám, ktoré ho majú zničiť. Pri tom zistí, v čom spočíva skutočné hrdinstvo. V dobrodružnom trháku, kritikou označovanom ako „strhujúci, zábavný a dokonalý“ (Harry Knowles, Ain't It Cool News), ďalej hrajú Natalie Portman (Čierna labuť) a Anthony Hopkins (Beowulf).

Thor: Temný svet
V ďalšej veľkolepej marvelovskej adaptácii nadväzujúcej na udalosti filmu Avengers sa usiluje asgardský boh hromu Thor (Chris Hemsworth) o mier v celom vesmíre. Tvárou v tvár mocnému nepriateľovi, mocnejšiemu ako samotný Odin a celý Asgard, sa musí Thor vydať na nebezpečnú cestu. Čaká ho zblíženie s krásnou Jane Fosterovou (Natalie Portman), súčasne však musí uzavrieť spojenectvo so svojím zradným bratom Lokim (Tom Hiddleston). Všetky tieto udalosti Thora prinútia obetovať všetko, aby ochránil Zem a Asgard pred zničením.

Thor: Ragnarok
V novom filme štúdia Marvel Thor: Ragnarok, je Thor je uväznený na opačnom konci vesmíru a musí sa pustiť do závodu s časom, aby zastavil Ragnarok - skazu svojho sveta a koniec asgardskej civilizácie, ktorý sa snaží rozpútať nemilosrdná Hela.

Thor: Láska ako hrom
Vo filme Thor: Láska ako hrom od Marvel Studios spojí boh hromu Thor (Chris Hemsworth) sily s kráľom Valkýrou (Tessa Thompsonová), Korgom (Taika Waititi) a svojou bývalou priateľkou Jane Fosterovou, obdarenou božskou mocou (Natalie Portmanová) a postavia sa galaktickému Katovi bohov (Christian Bale).


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Thor kolekce (19.79 €) na www.gorila.sk
MAGIC BOX Thor 1.-4. (4DVD) D01573 (20.65 €) na www.tpd.sk
Thor kolekce 4DVD (20.89 €) na www.pantarhei.sk
Thor kolekce (20.96 €) na www.martinus.sk