Filtračná kanvica LAICA SET Tosca plus 4 filtre, green

LAICA SET Tosca plus 4 filtre, green
Filtračná kanvica LAICA SET Tosca plus 4 filtre, green
it

Farba: zelená/transparentná/bielaCelková kapacita: 2,3 lKapacita prefiltrovanej vody: 1,2 lTyp filtra: Bi-fluxŽivotnosť jedného filtra: 150l/30dníIndikátor stavu filtra: mechanickýBalenie: kanvica +4ks filter Bi–flux Talianska výroba a dizajn = padne do ruky aj do vašej chladničky Filtračné kanvice Laica sú ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Objem 2.3 l

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov J9064A1
    8013240705842
    J 9064 A1
Farba: zelená/transparentná/bielaCelková kapacita: 2,3 lKapacita prefiltrovanej vody: 1,2 lTyp filtra: Bi-fluxŽivotnosť jedného filtra: 150l/30dníIndikátor stavu filtra: mechanickýBalenie: kanvica +4ks filter Bi–flux
Talianska výroba a dizajn = padne do ruky aj do vašej chladničky Filtračné kanvice Laica sú dizajnované aj vyrobené v Taliansku. Laica Tosca patrí do strednej rady kanvíc s vynikajúcim pomerom medzi cenou a kvalitou. Poklop je krémovej farby a rúčka je zelená.Vnútorná nádrž aj telo kanvice sú transparentné. Laica Tosca dokáže prefiltrovať až 1,2 litra vody a ešte pri tom aj dobre vyzerať. Dizajnové prvky, ako ergonomická rúčka a jej moderný tvar môžu byť ozdobou vašej domácnosti. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napúšťanie vody bez otvárania poklopu. Tvar kanvice je dizajnovaný tak, že padne do dvier väčšiny chladničiek. Praktická a elegantná, taká je Laica.
Certifikovaná kvalita Nie je nám jedno, čo pijeme. Účinnosť, efektivita a zdravotná nezávadnosť kanvíc Laica a filtrov Bi-Flux je podložená mnohými atestami významných nezávislých laboratórií z celého sveta, ako aj atestom z tuzemskej štátnej skúšobne s pozitívnym výsledkom. BI-FLUX filtre sú navyše o 30% účinnejšie než iné.
S Laicou šetríte Premýšľali ste niekedy, koľko utratíte za vodu v PET fľašiach? Jediný filter Bi-Flux vám zaručí prefiltrovanie až 150 litrov vody, čo je presne 100 klasických 1,5 litrových fliaš. Presne toľko fliaš nebudete musieť ťahať z obchodu. Čistá, nazávadná a chutná voda z filtračnej kanvice Laica vás bude stáť 1/6 toho, čo zaplatíte za barelovú vodu a 1/8 pitnej vody z PET fľaše.
Pite zdravšie a viacPrefiltrovaním plnej nádržky získate 2,2l vody bez chlóru, ťažkých kovov, vodného kameňa a baktérii. Výsledok je vylepšená chuť, vôňa a vzhľad vody. Filter si môžete vybrať z viac možností, vhodných pre váš organizmus (Mineralbalance, Magnesiumactive, Coffe & Tea, Nitrate, Classic). Čo to znamená pre vás? V porovnaní s vodou z kohútiku pijete zdravšiu vodu, bez zápachu, s vyváženým obsahom, rovnako pokrmy pripravené za pomoci prefiltrovanej vody sú zdravšie a chutnejšie. Na potrebu výmeny filtra vás upozorní mechanický indikátor.
Filtrovanú vodu žiadajú aj vaše spotrebiče Vodný kameň je postrachom pre vaše varné kanvice, kávovary, či žehličky. Voda z filtračných kanvíc predĺži ich životnosť a ušetrí na špeciálnych čistiacich prostriedkoch, či opravách, nakoľko filtre Bi-Flux účinne redukujú obsah vápniku.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LAICA EDEN LAICA Tosca kanvica filtračná + 3filtre (26.90 €) na www.domoss.sk
LAICA TOSCA J9064A1 ZELENA + 4 FILTRE (26.90 €) na www.andreashop.sk
LAICA SET Tosca zelena + 4 filtre J 9064 A1 (26.90 €) na datacomp.sk
LAICA SET Tosca + 4 filtre, zelená (J9064A1) (24.19 €) na www.alza.sk
LAICA Tosca J9064A1 set (26.90 €) na mobilpartner.sk