Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie filtračné vložky ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Green filter, Marlus group, Airwatec - belgicko a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Ako nakupovať Filtračné vložky
Ako vybrať filtračné vložky

Filtračné vložky slúžia ako náhradné komponenty pre vodné filtre. A tie vyberáme na základe výsledkov rozboru vody. Zistite viac o kvalite vody, ktorú používate, a v prípade nutnosti si dokúpte vhodným filtračný systém a k nemu náhradné filtračné vložky.

Uhlíková filtrácia
- z vody odstraňuje nepríjemný zápach, chuť a tiež chlór a jeho zlúčeniny. V prípade, že je súčasťou filtra KDF médium, je tento schopný odstraňovať z vody aj ťažké kovy ako arzén alebo olovo.

Zmäkčovače vody
- odstraňujú vodný kameň, vyberajú sa na základe najvyššieho možného prietoku vody.

Anexová filtrácia
- z vody odstraňuje dusitany a dusičitany.

Odželezovacia filtrácia
- z vody odstraňuje mangán a železo.

Mechanická filtrácia
- z vody odstraňuje najmä nečistoty mechanickeho pôvodu (vlasy, hlinu, piesok)

UV filtrácia
- pracuje bez chemických aditívm s 99% účinnosťou a je skvelou alternatívou voči dezinfekcii chlórom. Je nutné zapojenie do elektrickej siete a raz ročne aj výmena žiariča.

Reverzná osmóza
- spôsob filtrácie, pri ktorej sa z vody odstraňujú organické nečistoty, baktérie, ale aj ťazké kovy či rozpustené pevné látky. Pri tejto filtrácii sa využíva špeciálna membránová technológia, momentálne jedna z najosvedčenejších v procese čistenia vôd.
 
21.2.2018
autor článku prodoshop.sk
top 2
top 3
top 4
2019

Uhlíkový filter CTO Big Blue 20". Filtrácia 20 mikrónov.

29.00
ponúka 1 obchod Do obchodu