PEAK DESIGN Lens KIT - Canon LK-C-1

PEAK DESIGN Lens KIT - Canon LK-C-1
3x
PEAK DESIGN Lens KIT - Canon LK-C-1
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Výmena objektívov je jedným z najbežnejších úkonov fotografa. Tiež však býva veľmi frustrujúcim úkonom. Teraz je tu Lens Kit. Lens Kit je doplnok pre držiak Capture Camera Clip a umožnuje veľmi rýchlu výmenu objektívov iba jednou rukou. Lens Kit odložený objektív bezpečne a pevne drží. Pomocou Lens Kit môžete ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 855110003584
    818373021122
    LK-C-1

Výmena objektívov je jedným z najbežnejších úkonov fotografa. Tiež však býva veľmi frustrujúcim úkonom. Teraz je tu Lens Kit. Lens Kit je doplnok pre držiak Capture Camera Clip a umožnuje veľmi rýchlu výmenu objektívov iba jednou rukou. Lens Kit odložený objektív bezpečne a pevne drží. Pomocou Lens Kit môžete objektívy nosiť na ľubovoľnom opasku alebo popruhu akéhokoľvek batohu. Ďalšie objektívy tak máte vždy po ruke a šetríte miesto vo vnútri tašky pre ďalšiu výbavu.

Najjednoduchšia výmena a nosenie objektívov

Ideálna kombinácia bezpečia a dosahu: Zabudnite na nešikovné puzdrá. S Lens Kit máte objektívy okamžite po ruke, bezpečne pripevnené na opasku, popruhu batohu alebo na taške. Canon, Nikon alebo Sony: Pri objednaní Lens Kit si vyberte jeden z troch bajonetov: Canon EF, Nikon F alebo Sony E/FE. V súčasnosti nepodporujeme Micro 4/3, Fuji X a niektoré ďalšie bajonety, čo sa ale môže v budúcnosti zmeniť. POUŽÍVAJTE HO TAK AKO CHCETE Použitie s ľubovoľným Peak Design popruhom: Lens Kit Adaptér (súčasť sady) má niekoľko ôk pre pripevnenie kotvičiek Anchor. Objektívy tak môžete pomocou Peak Design popruhov (Slide, SlideLITE, Leash) pohodlne nosiť na krku alebo ramene.

Akýkoľvek opasok, popruh alebo taška

S držiakom Capture Camera Clip (v predaji samostatne) je možné Lens Kit pripevniť na popruhy batohu, ramenný pás, bedrový pás, popruhy lezeckého sedáku, detské nosidlá - popruhy do šírky 7,6 cm.

Konštruované pre ťažké profesionálne objektívy

Ultrapevný a bezpečný: Bezpečne udrží objektívy ľubovoľnej veľkosti a váhy – od objektívov pre bezzrkadlovky po ťažké profesionálne objektívy. Až 2 objektívy naraz: Držiak s dvoma bajonetmi umožňuje pripevnenie až dvoch objektívov naraz, alebo je možné nechať jeden bajonet voľný pre veľmi rýchlu výmenu objektívov. Vodeodolná konštrukcia: Vyrobené z nylonu vystuženého sklenenými vláknami s frézovanými duralovými bajonetmi. V sade sú 2 bajonetové krytky, ktoré bránia preniknutiu prachu a vody do zariadenia.

Obsah balenia
  • 1. Lens Kit adaptér
  • 2. Imbusový kľúč
  • 3. Vrecko z mikrovlákna

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

PEAK DESIGN Lens KIT - Canon EF (LK-C-2) čierny (59.90 €) na www.datart.sk
PEAK DESIGN Lens KIT – Canon, PD00027 (50.70 €) na www.mall.sk
PEAK DESIGN Lens Kit - Canon (59.00 €) na www.faxcopypro.sk
PEAK DESIGN Lens KIT – Canon (LK-C-1) (97.90 €) na www.alza.sk