PEAK DESIGN Travel Tripod karbónový TT-CB-5-150-CF-1

PEAK DESIGN Travel Tripod karbónový TT-CB-5-150-CF-1
PEAK DESIGN Travel Tripod karbónový TT-CB-5-150-CF-1
it

Profesionálny cestovný statív v naozaj kompaktnom prevedení Travel Tripod je najlepšie prenosný, ovládateľný a nastaviteľný statív na trhu. Všetky tradičné statívy majú už od nepamäti výrazné nedostatky: veľký rozmer / objem a zbytočný nevyužitý priestor, ktorý je dôsledkom priestorovo neefektívneho dizajnu. Každá ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Nosnosť 9 kg

Ostatné

 • Kódy predajcov TT-CB-5-150-CF-1
  818373021269

Profesionálny cestovný statív v naozaj kompaktnom prevedení Travel Tripod je najlepšie prenosný, ovládateľný a nastaviteľný statív na trhu. Všetky tradičné statívy majú už od nepamäti výrazné nedostatky: veľký rozmer / objem a zbytočný nevyužitý priestor, ktorý je dôsledkom priestorovo neefektívneho dizajnu. Každá časť Travel Tripod bola navrhnutá úplne od začiatku tak, aby vznikol najlepšie prenosný statív (v zloženom stave má priemer fľaše na vodu) - bez toho aby bola negatívne ovplyvnená jeho výška, stabilita alebo nosnosť. Ale tým to nekončí. Travel Tripod je možné rozložiť výrazne rýchlejšie než bežné statívy a práca s ním je jednoduchšia. Umožňuje pripevniť mobilný telefón a má veľa ďalších premyslených detailov pre jednoduchšie ovládanie. Navyše je to statív pre život na cestách - veľmi odolný, 100% servisovateľný a s doživotnou zárukou Peak Design. Travel Tripod je nepostrádateľným spoločníkom na cestách. 

Profesionálny výkon, polovičná veľkosť

Travel Tripod prináša profesionálnu stabilitu, nosnosť a výšku, pritom má v zloženom stave priemer fľaše na vodu. Revolučná konštrukcia každej časti statívu je výsledkom štyroch rokov dizajnovania, výroby prototypov a testovania.

Revolučný dizajn

Vďaka priestorovo efektívnej konštrukcii je v zbalenom stave až o polovicu menší ako bežné cestovné statívy - bez obetovania výšky, stability a nosnosti. Nemá žiadne vyčnievajúce páky a gombíky.

Super rýchle rozloženie a zbalenie.

Unikátna konštrukcia umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie rozloženie a zbalenie. Instantné a bezpečné uchytenie fotoaparátu vďaka unikátnemu rýchloupínaciemu mechanizmu. Pákové zámky umožňujú rýchle odistenie nôh tromi rýchlymi pohybmi. Nohy sa pri inštalácii neotáčajú na druhú stranu - rýchlejší rozloženie do pracovnej polohy.

Profesionálna stabilita a výbava aj pre náročné podmienky

Maximálne zaťaženie 9kg, optimalizované pre full-frame DSLR + teleobjektívy. Stabilita a tlmenie otrasov je porovnateľné alebo lepšie v porovnaní so statívmi rovnakej kategórie. Protišmykové, otrasy tlmiace, gumové koncovky nôh. Na guľovej hlave nájdete integrovaný hák na zavesenie záťaže. "Low" a "Inverted" režimy umožňujú umiestnenie fotoaparátu pár cm nad zem. Očká pre pripevnenie kotvičiek a Peak Design popruhov. Prémiové mäkké prepravné puzdro na zips navrhnuté tímom, ktorý stojí za všetkými Peak Design batohmi a taškami.

#ShowMore#

Intuitívna ergonomická hlava
 • 3-smerové guľová hlava s hladkým chodom
 • Jediný nastavovací prstenec
 • Žiadne veľké alebo mätúce gombíky a páčky
 • Kompatibilné so všetkými PD doštičkami a väčšinou doštičiek Arca
 • Odnímateľné štipce pre použitie s väčšinou Arca-type L-brackets
 • Bublinková vodováha
Rozšíriteľnosť

Pomocou sady Ultralight Conversion Kit (v predaji zvlášť) je možné po odobratí štyroch spodných sekcií nôh, prestavať na nízky statív s polovičnou hmotnosťou (vrátane hlavy). Universal Head Adapter (v predaji zvlášť) umožňuje použitie ľubovoľnej statívové hlavy so Spike Feet Set (v predaji samostatne), môžete nahradiť gumové pätky kovovými hrotmi pre lepšiu stabilitu na mäkkom ale aj trvdom povrchu.

Integrovaný držiak na telefón

Vstavaný držiak na telefón sa pomocou magnetu uloženého do stredového stĺpika bezpečne uchytí na ľubovoľný telefón (aj vrátane puzdra).

Odolný, plne servisovateľný s doživotnou zárukou

Všetky komponenty sú odolné vočí počasiu a nárazu. Mäkké, počasiu odolné prepravné púzdro na zips. Všetky časti sú plne servisovateľné, je možné ich čistiť a sú vymeniteľné. Na produkt sa vzťahuje doživotná záruka Peak Design.

Obsah balenia
 1. Travel Tripod - nohy + kompaktná guľová hlava
 2. Mäkké, počasiu odolné prepravné púzdro na zips
 3. Stativová doštička Standard Plate (Arca Swiss - kompatibilný)
 4. Kľúč imbus 4mm + 2.5mm
 5. Vstavaný držiak na telefón
 6. Nástroj na vybratie vložiek nôh


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

PEAK DESIGN Travel tripod - karbónový (669.00 €) na www.faxcopypro.sk
PEAK DESIGN Travel Tripod karbónový (TT-CB-5-150-CF-1) (508.90 €) na www.alza.sk