ZHIYUN Crane 2 Inc Mechanical Follow Focus, EDS-C020012

ZHIYUN Crane 2 Inc Mechanical Follow Focus, EDS-C020012
ZHIYUN Crane 2 Inc Mechanical Follow Focus, EDS-C020012
it

Rukoväť Crane 2 po prvýkrát prináša zabudované koliesko Follow Focus, umožňujúce ostriť s presnosťou ±0.02° v reálnom čase. Kamera a rukoväť sú navzájom prepojené káblom a ty sa môžeš voľne pohybovať a prispôsobovať si kameru, zatiaľ čo máš svoj cieľ stále zameraný. Vďaka 6. generácii Instune Algorithm System je ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Nosnosť 3 kg

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 6970194084589
Rukoväť Crane 2 po prvýkrát prináša zabudované koliesko Follow Focus, umožňujúce ostriť s presnosťou ±0.02° v reálnom čase. Kamera a rukoväť sú navzájom prepojené káblom a ty sa môžeš voľne pohybovať a prispôsobovať si kameru, zatiaľ čo máš svoj cieľ stále zameraný.
Vďaka 6. generácii Instune Algorithm System je točivá sila motorčekov zvýšená o 50% a ich hlučnosť znížená o 20%. Max. nosnosť stabilizátora – 3,2 kg
Crane 2 je kompatibilný so všetkými dostupnými modelmi digitálnych zrkadloviek a bezzrkadlových kamier.
Rukoväť poháňa zabudovaná, vysokorýchlostná jednotka riadenia 32-bit x 3 MCU, ktorá zaisťuje okamžitú odozvu. Crane 2 sa nachádza vysoko nad bežným štandardom vďaka špičkovému systému vyvažovania a vďaka jedinečnému systému proti otrasom.
Jednoduchý displej umožňuje ľahko zistiť údaje ako stav pripojenia, stav batérie, režim ovládania a iné parametre kamery, vďaka čomu si môžeš prispôsobiť každý drobný detail.
Tri vysokoefektívne a nabíjateľné batérie 18650 s kapacitou 6000mAh umožňujú Crane 2 maximálny čas prevádzky až 18 hodín. Počas prevádzky dokáže Crane 2 kameru pohodlne dobíjať alebo zaistiť jej prevádzku aj bez batérie.
Panel rýchleho ovládania na rukoväti je akoby súčasť tvojej kamery. Ovládacie koliesko reaguje na stlačenie aj otáčanie a slúži na nastavenie širokej škály kamerových parametrov, napr. clony, ISO, expozičného času. Dokážeš tak pohodlne a plne ovládať svoju kameru bez pomoci doplnkových aplikácií.
Crane 2 prichádza v plnej výbave. Jeho výbava pozostáva z káblov na pripojenie k rôznymi typom kamier, statívu z hliníkovej zliatiny, prenosnej tašky a štandardizovaného systému upevňovania MANFROTTO, ktorý umožňuje rýchle upevnenie kamery k stabilizátoru alebo statívu. Vďaka tomu bude uľahčená práca každého používateľa.
S unikátnou drážkou, Crane 2 zaistuje vysokoprecízne vyváženie, čo celkovo zrýchľuje proces upevňovania kamery.
Crane 2 prichádza s odolným a pohodlným systémom upevňovania MANFROTTO. Vďaka nemu dokážeš jednoduchým nasunutím upevniť kameru k stabilizátoru alebo statívu, čo šetrí čas a zjednodušuje manipuláciu.
Špeciálna skrutka slúži k jednoduchému vyváženiu upevňpvacieho držiaka. Skrutka ti umožní rýchlo upevniť, odstrániť a vyvážiť kameru a pripraviť ju na snímanie už do 60 sekúnd a to bez použitia akéhokoľvek náradia. Začni nahrávať kdekoľvek a kedykoľvek.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ZHIYUN Crane 2, 3-osový gimbal pre kamery do 3,2kg vrátane Folow Focusu (359.00 €) na www.faxcopypro.sk