ZHIYUN Crane 3S

ZHIYUN Crane 3S
11x
ZHIYUN Crane 3S
 • ZHIYUN Crane 3S
 • ZHIYUN Crane 3S
 • ZHIYUN Crane 3S
 • ZHIYUN Crane 3S
 • ZHIYUN Crane 3S
it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Rozširujúci modul pre veľké kamery Pre použitie väčšich filmových kamier je možné na gimbal ľahko pripojiť rozširujúci modul, čím získate viac miesta. Pri menších digitálnych zrkadlovkách možno tento rozširujúci modul odpojiť, aby sa zabezpečila väčšia prenosnosť. Gimbal CRANE 3S bude s vašim súčasným video vybavením ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Nosnosť 6 kg

Ostatné

 • Kódy predajcov 113917
  6970194085982
  C020017INT
Rozširujúci modul pre veľké kamery

Pre použitie väčšich filmových kamier je možné na gimbal ľahko pripojiť rozširujúci modul, čím získate viac miesta. Pri menších digitálnych zrkadlovkách možno tento rozširujúci modul odpojiť, aby sa zabezpečila väčšia prenosnosť. Gimbal CRANE 3S bude s vašim súčasným video vybavením fungovať bezproblémovo, rýchlo a flexibilne. 

Nekompromisná rýchlosť, plynulé pohyby a prechody

Pre uľahčenie výkonných funkcií v rôznych fotografických prostrediach je CRANE 3S poháňaný novým systémom algoritmov Instune 9. generácie, ktorý umožňuje výnimočnú rýchlosť a plynulosť reakcie na pohyb. Pri rýchlom akčnom natáčaní je CRANE 3S schopný odolávať dokonca veľkým vetrom a pretaženiam bez akýchkoľvek ťažkostí alebo kompromisov. Pomocou ovládača na tele gimbalu môžete priamo nastavovať dokonca aj rýchlosť každej osi a radu daľších parametrov, vďaka ktorým budete viac flexibilný. 

Vylepšený systém ostrenia a zoomovania

Ovládanie zoomovania a ostrenia bolo prispôsobené kinematografickým potrebám. Ovládanie môže byť vykonané synchrónne cez rukoväť SmartSling Handle.

Odnímateľná rukoväť

Ďalšiou novou funkciou je odnímateľná rukoväť, čo zaisťuje možnosť zvoliť si medzi rukovätami TransMount SmartSling (Crane 3S) alebo EasySling (Crane 3S-E). Rukoväť TransMount SmartSling má integrovaný ovládací panel S OLED obrazovkou pre intuitívne ovládanie celého gimbalu a nastavenie fotoaparátu (napr. ostrenie alebo zoomovanie). Poskytuje flexibilné spôsoby držania gimbalu. Schopnosť nakloniť rukoväť uľahčuje prechod z bežnej výšky do nízkych uhlov. K dispozícii sú špeciálne tlačidlá pre rôzne režímy sledovanie, medzi ktorými môžete rýchlo prechádzať bez premýšľania. 

Široká kompatibilita s profi príslušenstvom

Rukväť i stabilizátor sú vybavené závitmi, vďaka ktorým je CRANE 3S kompatibilný s celou škálou príslušenstva ako je napr. EasyRig, motorizovaný Dolly vozík, kamerový žeriav alebo systém Cable Cam. Tým ľahko dosiahnete idaílne pracovné polohy pre všetky typy produkcie a získate požadované zábery bez kompromisov. 

Stolný statív, ktorý je súčasťou balenia, poskytuje stabilitu gimbalu a umožňuje rýchle zloženie systému, keď sa práve nenatáča. Aj po celodennej práci s týmto vybavením nebudete unavení a zostanete svieží. 

Nový systém dvojitých zámkov a jednoduché vyváženie

Nové riešenie trojosovej aretácie bez medzier prináša výbornú stabilitu bez otrasov. Novovytvorený uzamykajúci systém môže uzamknúť tri osi bez poznateľného otáčania. Modulárna konštrukcia je integrovaná s dvojitým zámkom, aby bola zaistená 100% bezpečnosť fotoaparátu na závite počas cestovania alebo skladovania. 

Viac energie

CRANE 3S je vybavený portom DC-IN s podporovaným vstupom až 25,2V pre priame nabíjanie. Zo vztavanej batérie dokážete gimbal napájať po dobu 12 hodín, čo je nárast o 35% oproti predchádzajúcemu modelu. Na úplne nabite batérie stačia iba 4 hodiny. Ďalším novým možným zdrojom energie je batériový pack TransMount PowerPlus (voliteľné príslušenstvo), ktorý pojme šesť batérií typu 18650. Tým získate viac sily a energie, aby ste sa dokázali prispôsobiť neustálym intenzávnym pohybom, a ešte k tomu poslúži ako kompaktný rýchlonabíjacií PowerBank pre Vaše ďalšie zariadenia. Stýmto batériovým packom získate prevádzkovú dobu 21 hodín. 

Diaľkové ovládanie a prenos obrazu

Rovnako ako u predchádzajúcich modelov LAB a Weebill, Crane 3S ponúka možnosť vytvorenia bezdrôtového spojenia s inteligentým telefónom a ten využiť pomocou prenosového modulu ako diaľkový ovládač. S podporou bezdrôtového FullHD (1080p) videa funguje inteligentný telefón ako externý monitor. Tým získate prehľad o dôležitých nastaveniach a pomoc pri kompozícii obrazu. 

Okrem prenosu HD obrazu bezproblémovo prepojí ViaTouch 2.0 gimbal s inteligentným telefónom alebo fotoaparátom. Tak možno upraviť v reálnom čase rôzne nastavenia ako je napríklad rýchlosť sledovania, clona, ISO, rýchlosť uzávierky a pod.. Intuitívne ovládanie a sledovanie v reálnom čase máte tak doslova na dotyk prsta. 

Modu TransMount pre prenos obrazu

Úplne nový modul pre prenos obrazu umožňuje krištáľovo čistú jasnoť s 1080p pri 30fps. Maximálna vzdialenosť pre prenos obrazu je 100 metrov. Spolu s funkciami LUT, Pseudocolor, Focus peaking, Zebra STripes a ďalšími sa dá ľahko dosiahnuť profesionálneho monitorovania a publikovania v živom prenose. Vďaka externému modulu TransMount pre prenos obrazu získate lepšiu použiteľnosť stabilizátora. Modul umožňuje pridať ku stabilizatoru až 3 samostatné zariadenia, či už sa jedná o šikovný telefón, tablet alebo profesionálne monitori (doplnkové príslušenstvo). 

Hlavné vlastnosti
 • Nosnoť až 6,5 kg
 • Pre digitálne zrkadlovky, bezzrkadlovky i profesionálne videokamery
 • Závity pre kompatibilitu s profi video príslušenstvom ako žeriavy, motorizované vozíky a pod. 
 • Ergonomická modulárna konštrukcia s odnímateľnou rukoväťou
 • Ovládací panel s priamymi tlačidlami, nastavovacím kolieskom a OLED displejom
 • Systém dvojitých zámkov ramien a jednoduchho vyváženia
 • Inteligentné vyvažovanie a kalibrácia jednotlivých ramien 
 • Batéria poskytujúca výdrž až 12 hodin, s batériovýám packom až 21 hodín
 • Lahká manipulácie
 • Bezdrôtové pripojenie, ovládanie a prenos obrazu s inteligentným telefónom 

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ZHIYUN Crane 3S (990.70 €) na www.hej.sk
ZHIYUN Crane 3S (754.92 €) na www.k24.sk
ZHIYUN Crane 3S (759.00 €) na www.faxcopypro.sk