ZHIYUN Crane M2 stabilizátor / gimbal C020016EUR

ZHIYUN Crane M2 stabilizátor / gimbal C020016EUR
12x
ZHIYUN Crane M2 stabilizátor / gimbal C020016EUR
 • ZHIYUN Crane M2 stabilizátor / gimbal C020016EUR
 • ZHIYUN Crane M2 stabilizátor / gimbal C020016EUR
 • ZHIYUN Crane M2 stabilizátor / gimbal C020016EUR
 • ZHIYUN Crane M2 stabilizátor / gimbal C020016EUR
 • ZHIYUN Crane M2 stabilizátor / gimbal C020016EUR
it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Nový 3v1 stabilizátor Zhiyun CRANE M2 vám umožní ovládať a rozširovať svoju kreativitu vďaka maximálnej všestrannosti, kompaktnému dizajnu, skvelej prenosnosti a nekonečným možnostiam kreatívnych režimov. Bezkonkurenčný univerzálny dizajn "všetko v jednom" stabilizátora Zhiyun CRANE M2 môže pracovať s viacerými ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Nosnosť 1 kg

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 6970194085784
  112069-ZHIYUN
  112069
  C020016EUR

Nový 3v1 stabilizátor Zhiyun CRANE M2 vám umožní ovládať a rozširovať svoju kreativitu vďaka maximálnej všestrannosti, kompaktnému dizajnu, skvelej prenosnosti a nekonečným možnostiam kreatívnych režimov. Bezkonkurenčný univerzálny dizajn "všetko v jednom" stabilizátora Zhiyun CRANE M2 môže pracovať s viacerými zariadeniami vrátane kompaktných digitálnych fotoaparátov, ľahkých bezzrkadloviek, mobilných telefónov a akčných kamier.

S vylepšeným ovládaním fotoaparátu pomocou WiFi a Bluetooth, novými video režimy, dlhou osemhodinovou výdržou batérie, ovládaním končekmi prstov a jasným, intuitívnym OLED displejom je CRANE M2 revolúciou v cenovo dostupnej technológii stabilizácie fotoaparátov.

3v1 - jeden stabilizátor pre fotoaparát, akčné kameru aj Smarphone

Bežne museli tvorcovia používať rôzne stabilizátory pre rôzne druhy zariadení - čo zvyšovalo ich náklady, celkovú hmotnosť potrebného vybavenia a zložitosti ich pracovných nástrojov. Zhiyun CRANE M2 je jediný stabilizátor, na ktorý je možné nasadiť ako ľahký fotoaparát, tak smartphone aj akčné kamiry. (Pre pripevnenie mobilných telefónov alebo akčných kamier je potreba špeciálne príslušenstvo).

Kompaktný, prenosný a jednoduchý na ovládanie

Inteligentný vyvažovací systém stabilizátora CRANE M2 je odpoveďou na rýchle tempo filmového sveta. Nová rýchloupínacia doštička uľahčuje vybratie fotoaparátu zo stabilizátora a jeho opätovné upevnenie. Stupnica a pamäťový zámok polohy zaisťujú, že vyvažovanie a nastavenie trvá len niekoľko sekúnd, takže pri opätovnej kalibrácii nezmeškáte jediný záber. Pre jednoduchú prenositeľnosť zabraňuje jedinečná konštrukcia pinov a západiek aj tomu, aby sa osi počas skladovania otáčali. To umožňuje rýchle sklopenie a uzamknutie stabilizátora CRANE M2, aby sa vošiel do batohu alebo dokonca do vrecka.

CRANE M2 je malý a kompaktný stabilizátor, hoci disponuje výkonnými motormi pre prácu s viacerými zariadeniami alebo scenári. Rukoväť poskytuje pohodlný úchop a umožňuje ľahký prístup ku všetkým ovládacím prvkom na dosah ruky, priamo na rukoväti. Napríklad jedným stlačením jazdca na rukoväti môžete priblížiť obraz, aby ste zachytili plynulé zábery na diaľku. Jasný a intuitívny OLED displej zobrazuje režim stabilizátora, stav Bluetooth a WiFi, stav batérie a ďalšie dôležité parametre.

Prevezmite kontrolu a rozšírte svoju kreativitu

Okrem troch základných režimov Pan Follow (PF), Follow (F) a Lock (L) ponúka stabilizátor Zhiyun CRANE M2 niektoré inšpiratívne funkcie pre ešte väčšiu kreativitu. Režim Full-Range POV umožňuje 360 ​​° synchrónny pohyb na všetkých troch osiach. Režim Vortex poskytuje tvorcom videa možnosť vytvárať 360 ° zábery vo všetkých smeroch. Režim je ideálny pre športové aktivity a podujatia, pretože umožňuje rýchle otáčanie alebo naklápania pre zachytenie rýchlo sa pohybujúcich objektov, ako je futbalista alebo lietajúci vták, bez toho, aby čokoľvek chýbalo. Režim Selfie umožňuje rýchlo otočiť fotoaparát o 180 ° smerom k sebe - ideálne pre vloggerov.

Rozšírenie a pripojenie

Funkcie WiFi a Bluetooth stabilizátora CRANE M2 poskytujú bezproblémové bezdrôtové ovládanie fotoaparátu prostredníctvom rukoväte stabilizátora a exkluzívne aplikácií spoločnosti Zhiyun. Aplikácia ZY PLAY otvára nový svet filmovej tvorby, ponúka diaľkové ovládanie a pokročilé funkcie vrátane časozberných záberov (Timelapse), panoramatického snímania a funkcie Vertigo.

Praktické ¼ palcové závitové otvory uľahčujú pripojenie audio, svetelného alebo monitorovacieho zariadenia, aby vaše súkromné ​​filmové štúdio bolo kompletné. Batérie s dobou prevádzky až 8 hodín udrží všetko v nepretržitej prevádzke. Sám stabilizátor CRANE M2 môže nabíjať fotoaparáty, telefóny a ďalšie zariadenia a môže byť tiež napájaný z power banky alebo iného zdroja.

Obsah balenia

Stabilizátor Zhiyun Crane M, rýchloupínacia doštička, popruh na ruku, statív,palcová skrutka, držiak na telefón, kábel USB-C, skladovacie puzdro, návod


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Zhiyun Crane M2 3-Achsen Gimbal (234.75 €) na www.mader.sk
ZHIYUN Crane M2 (199.00 €) na www.muziker.sk
ZHIYUN Crane M2 (219.00 €) na www.hej.sk
ZHIYUN Crane M2 Stabilizátor (199.00 €) na www.faxcopypro.sk
ZHIYUN Crane M2 stabilizátor / gimbal (C020016EUR) (218.90 €) na www.mall.sk