ZHIYUN Stabilizátor Crane 3 Lab C020013E

ZHIYUN Stabilizátor Crane 3 Lab C020013E
7x
ZHIYUN Stabilizátor Crane 3 Lab C020013E
  • ZHIYUN Stabilizátor Crane 3 Lab C020013E
  • ZHIYUN Stabilizátor Crane 3 Lab C020013E
  • ZHIYUN Stabilizátor Crane 3 Lab C020013E
  • ZHIYUN Stabilizátor Crane 3 Lab C020013E
  • ZHIYUN Stabilizátor Crane 3 Lab C020013E
it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Nový ručný stabilizátor Zhiyun Crabe 3 Lab pre fotoaparáty doslova povyšuje natáčanie na novú úroveň. Nie je to len nová vlajková loď spoločnosti, ktorá je schopná manipulovať s profesionálnymi fotoaparátmi s hmotnosťou až 4,5 kg (o niečo málo cez 1 kilogram viac, než predchodca Crane 2). Tiež ponúka ergonomickú ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 110917
    6970194085333
    C020013E

Nový ručný stabilizátor Zhiyun Crabe 3 Lab pre fotoaparáty doslova povyšuje natáčanie na novú úroveň. Nie je to len nová vlajková loď spoločnosti, ktorá je schopná manipulovať s profesionálnymi fotoaparátmi s hmotnosťou až 4,5 kg (o niečo málo cez 1 kilogram viac, než predchodca Crane 2). Tiež ponúka ergonomickú konštrukciu v tvare L, ktorá umožňuje užívateľovi natáčať aj z nízkych uhlov fotoaparátu bez namáhania ramien a zápästia. Veľkou výhodou je to najmä pri manipulácii s ťažšími zariadeniami.

Ak dávate prednosť natáčaniU z vyššej perspektívy, je ľahké otočiť rukoväť do tradičnej vzpriamenej polohy. Dodávaný mini statív môže byť tiež upevnený na spodnej strane stabilizátora, čo poskytuje možnosť obojručného gripu pre ešte lepšiu stabilitu.

So stabilizátorom Crane 3 Lab môže užívateľ ľahko nájsť najlepšiu pracovnú pozíciu pre všetky druhy filmových nahrávok, bez ohľadu na to, či je používaný s ľahkými bezzrkadlovkami alebo profesionálnymi zrkadlovkami s rýchlymi a ťažkými zoomovými objektívy.

Silné motory a dlhá výdrž

Vysoko kvalitné motory boli v porovnaní s predchodcom Crane 2 vylepšené. Okrem toho, že sú dvojnásobne silnejšie, 1,5-krát rýchlejšie a schopnejšie manipulovať s ťažšími zariadeniami (4,5kg oproti 3,2 kg u predchodcu Crane 2), sú tiež výrazne tichšie. Výkonné dobíjacie batérie sú rovnaké ako u modelov Crane a Crane 2, a môžu poskytnúť dobu prevádzky až 7,5 hodín. Batérie možno plne nabiť už do 4 hodín pomocou USB portu na stabilizátore.

Rýchle a jednoduché vyvažovanie

Crane 3 Lab má nový vyvažovací systém so západkou na každej osi. Umožňuje uzamknúť určitú os pri vyrovnávaní inej, čo zjednodušuje manipuláciu. Okrem toho možno aktuálne nastavenie osí uložiť tak, aby ste mohli začať s nahrávaním pri ďalšom použití stabilizátora.

Podpora motorov follow focusu a zoomovanie

Intuitívne ovládanie prináša inšpiráciu z joysticku lietadla. Rukoväť je vybavená ľahko prístupnými tlačidlami a nastavovacím kolieskom. Jasný OLED displej zobrazuje stav pripojenia, úroveň batérie, aktuálny režim stabilizátora a rôzne nastavenia fotoaparátu, čo umožňuje plnú kontrolu nad každým detailom počas nahrávania. Navyše stabilizátor Crane 3 Lab podporuje motory zoomu a follow focusu od Zhiyunu (príslušenstvo) a je vybavený samostatnými kolieskami pre ovládanie týchto funkcií. Motory sú pripojené cez USB sloty do modulu pod kolískou fotoaparátu.

Použite svoj smartphone ako monitor a senzor pohybu

Pomocou stabilizátora Crane 3 Lab je možné vytvoriť bezdrôtové pripojenie ku smartphonu a použiť ho ako pokročilú ovládaciu jednotku. Vďaka podpore bezdrôtového Full HD videa (1080p) funguje Smarphone ako skutočný monitor, ktorý vám pomôže zostaviť obrázok a získať prehľad dôležitých nastavení. Ďalej môžete smartphone používať ako senzor pohybu pre ovládanie pohybov stabilizátora v reálnom čase.

Režim GO pre akčné scény

Jedným kliknutím na tlačidlo GO budú fotoaparát so stabilizátorom pripravení zvládnuť extrémne športové scény. S týmto režimom sa uvoľní plný potenciál všetkých motorov stabilizátora, aby sa dokázali vyrovnať s rýchlym pohybom, ako je beh alebo natáčanie z pohybujúcich sa autá, bicyklov, atď. S režimom GO môžete vytvárať scény, ktoré budú presne podľa vašich prianí.

Pomocou aplikácie ZY PLAY (k dispozícii pre iPhone a Android) môžete so stabilizátorom Crane 3 Lab využiť ešte pokročilejšie funkcie ako je panoramatické video alebo rôzne druhy časozberných videí.

Obsah balenia

Rýchly návod, mini statív, dobíjacie batérie, nabíjačka, kábel microUSB, adaptér microUSB na USB typu C, HDMI kábel


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ZHIYUN Crane 3 Lab (660.00 €) na www.prolaika.sk
ZHIYUN Crane 3 Lab (979.00 €) na www.aqt.sk
ZHIYUN Crane 3 Lab (C020013E) (871.31 €) na www.alza.sk