ZHIYUN Stabilizátor Crane Plus 3-Axis C020011

ZHIYUN Stabilizátor Crane Plus 3-Axis C020011
12x
ZHIYUN Stabilizátor Crane Plus 3-Axis C020011
  • ZHIYUN Stabilizátor Crane Plus 3-Axis C020011
  • ZHIYUN Stabilizátor Crane Plus 3-Axis C020011
  • ZHIYUN Stabilizátor Crane Plus 3-Axis C020011
  • ZHIYUN Stabilizátor Crane Plus 3-Axis C020011
  • ZHIYUN Stabilizátor Crane Plus 3-Axis C020011
it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Zhiyun Crane Plus prekonáva výkonom svojho predchodcu Crane V2 a udrží teraz zaťaženie až 2,5 kg. Tým pádom zvládne všetko od pokročilých kompaktných fotoaparátov, po videokamery, bezzrkadlovky či dokonca DSLR s nasadeným vysokorýchlostným zoom objektívom. Nabíjacie batérie poskytnú gimbalovej hlave dostatok energie ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 6970194085036

Zhiyun Crane Plus prekonáva výkonom svojho predchodcu Crane V2 a udrží teraz zaťaženie až 2,5 kg. Tým pádom zvládne všetko od pokročilých kompaktných fotoaparátov, po videokamery, bezzrkadlovky či dokonca DSLR s nasadeným vysokorýchlostným zoom objektívom. Nabíjacie batérie poskytnú gimbalovej hlave dostatok energie pre 12 až 18 hodín prevádzky.

Stabilizátor má neobmedzený 360 ° pohyb vo všetkých troch osiach - zdvih, otočenie aj náklon. Úplne nový režim vlastného pohľadu (POV - Point of View) umožňuje zachovať pocit pohybu a akcie pri rýchlych scénach ako pri lyžovaní či skateboardingu. Stabilizátor potom umožní fotoaparátu zdvih až o 45 °, takzvaný "holandský uhol", sa stabilným a pokojným obrazom.

Ovládanie pohybov fotoaparátu

Teraz sú časozberné videá oveľa jednoduchšie vďaka novým možnostiam programovateľných pohybov fotoaparátu s Crane Plus. Pomocou pohybovej pamäte Motion Memory môže používateľ nastaviť a uložiť sériu pohybov pre budúce použitie a dokonca prikázať stabilizátoru, aby zaznamenával snímky v daných časových intervaloch, po ľubovoľne dlhú dobu *. Pohybová pamäť je pokročilou funkciou, ktorá umožňuje zopakovať rovnaký typ záberu viackrát po sebe.

Nemenej pôsobivý je nový nočný časozberný režim Night Lapse, pomocou ktorého môžete vykonávať stabilizované dlhé expozície s programovateľnými pohybmi *. To je skvelá funkcia pre zachytenie stôp hviezd na nočnej oblohe, nočnú cestnú prevádzku v pohybe alebo napríklad skúste časozberné video krajiny osvetlené mesačným svetlom.ý septembra!

* Funguje u fotoaparátov Sony a Panasonic pomocou dodávaných ovládacích káblov k fotoaparátom

Ovládanie pohybov fotoaparátu

Pomocou inteligentného telefónu a aplikácie Zhiyun ZY Play sa môže Crane Plus privesiť na niektorý predmet a automaticky sledovať jeho pohyby. Nakreslite na obrazovke telefónu rámik okolo predmetu alebo osoby, ktorú chcete sledovať. Crane Plus sa postará, aby zostali neustále v zábere. Môžete obchádzať stojace predmet alebo natáčať akčné scény - inteligentné sledovanie funguje v oboch situáciách.

Páčka a ovládanie fotoaparátu

Pripojenie fotoaparátu ku stabilizátoru je hladký a rýchly proces a na pevnej rukoväte nájdete šikovný ovládací panel s páčkou pre ručné riadenie pohybu stabilizátora, páčku na približovanie a tlačidlo spúšte / natáčanie. Bežný ¼ "závit pod rukoväťou možno použiť na pripevnenie Crane Plus na dodávaný mini statív alebo na ľubovoľný iný statív podľa potreby.

Obsah balenia

Gimbalový stabilizátor, nabíjačka batérií, 2x batária, micro USB kábel, svorka pre pripevnenie objektívu, 2x upínacia skrutka, užívateľský návod, protišmyková páska na rukoväť, ovládací kábel pre fotoaparáty Panasonic, ovládací kábel pre fotoaparáty Sony, statív


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ZHIYUN Crane Plus - 3-osý stabilizátor (532.00 €) na www.aqt.sk