Fotoobjektív NIKON AF-S 16-35mm f/4G VR ED

NIKON AF-S 16-35mm f/4G VR ED
5x
Fotoobjektív NIKON AF-S 16-35mm f/4G VR ED
  • Fotoobjektív NIKON AF-S 16-35mm f/4G VR ED
  • Fotoobjektív NIKON AF-S 16-35mm f/4G VR ED
it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Objektív AF-S FX VR Zoom-Nikkor 16-35 mm f / 4G ED značky Nikon má zabudovanú výkonnú redukciuvibrácií Nikon (VR) . Extrémne širokouhlý objektív so zoomomvytvoreným pre jednooké zrkadlovky formátu FX predstavuje prvý extrémneširokouhlý objektív na svete vybavený redukciou vibrácií. VR dosahuje účinné minimalizácie ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 018208021826
    JAA806DB
    JAA806DA
    4960759025876
Objektív AF-S FX VR Zoom-Nikkor 16-35 mm f / 4G EDznačky Nikon má zabudovanú výkonnú redukciuvibrácií Nikon (VR). Extrémne širokouhlý objektív so zoomomvytvoreným pre jednooké zrkadlovky formátu FX predstavuje prvý extrémneširokouhlý objektív na svete vybavený redukciou vibrácií.
VR dosahuje účinné minimalizácie rozmazania spôsobovaného chvenímfotoaparátu. Vynikajúca optická konštrukcia poskytuje špičkový výkon,vynikajúce rozlíšenie a kontrast obrazu v najrôznejších snímacíchpodmienkach. Exkluzívny ultrazvukový zaostrovací motor Nikon(SWM) umožňuje rýchlejšie automatické zaostrovanie. Všestrannýobjektív, ktorý možno vziať kamkoľvek, je vynikajúcou voľbou prefotografov s obmedzeným rozpočtom.
Výkonný pomocník
Optická konštrukcia zahŕňa 3 asférické optické členy a 2optické členy zo skiel ED zaručujúce ostré a brilantné snímky.Optická ED skla s extrémne nízkym rozptylom svetla a asférické optickéčleny pomáhajú dosahovať vysokého rozlíšenia a kontrastu obrazu prisúčasnej minimalizácii väčšiny vád zobrazenia vrátane farebnej vady.
Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat redukuje reflexy a závoje.Extrémne širokouhlý so zoomom formátu FX ponúkarozsah ohniskových vzdialeností 16-35 mm (ekvivalentformátu DX 24-52 mm) a svetelnosť f / 4 v celomrozsahu. Užite si výnimočne vysoký optický výkon.
VR a N
Nový VR systém Nikon minimalizuje nebezpečenstvo rozmazania obrazuspôsobené otrasmi aparátu. Systém redukcie vibrácií VR II zaručujevyššiu flexibilitu pri fotografovaní z ruky a umožňuje používať časyuzávierky až o 2,5 EV dlhšie ako obvykle. Prevádzka redukcievibrácií je tichý aj pri zázname videosekvencií.
Antireflexné vrstvy N Nikon Super Integrated Coating pre výnimočnývýkon. K zosilneniu výkonu svojich optických prvkov objektívu používaNikon výlučne viacvrstvový poťah šošoviek, ktorý efektívne znižujezdvojené obrysy a reflexy na zanedbateľnú úroveň.
ED a SWM
Nikon vyvinul ED sklo (s mimoriadne nízkym rozptylom) pre potrebyvýroby teleobjektívov, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou ostrosťou a vďakaminimalizácii chromatickej aberácie umožňujú farebnú korekciu.Poskytuje neuveriteľnú ostrosť a kontrast pri najnižších clonách.
Technológia AF-S Nikon je ďalším dôvodom pre obľúbenosť teleobjektívovNikkor medzi profesionálnymi fotografmi. AF-S NIKKOR sú vybavenémotorom Nikon Silent Wave, ktorý prevádza "vlnenie" do rotačnejenergie, poháňajúci autofokus. To umožňuje rýchlostnú, mimoriadnepresnú a takmer bezhlučnú prácu autofokusu.
ASP a IF
Asférické šošovky praktický eliminujú problém koma (vada šošoviek,prejavujúca sa tým, že bod sa zobrazí ako sústava obrazcov) a ďalšíchtypov skreslenia, a to dokonca aj s najmenšou clonou. Zvlášť užitočnésú pri korekcií skreslenia pri širokouhlých objektívov. Použitieasférických šošoviek navyše umožňuje konštrukciu menších a ľahšíchobjektívov.
(Internal Focus) vnútorné zaostrovanie - Predstavte si, že by ste mohlizaostriť objektív, bez toho aby zmenil veľkosť. Práve to umožňuje IFtechnológia Nikon. Všetok optický pohyb je obmedzený na vnútornú časťnevysúvacieho tubusu objektívu, čo umožňuje kompaktnejšie a ľahšiekonštrukcie aj zaostrovanie na kratšiu vzdialenosť. Použitie menšieho aľahšieho zoskupenia šošoviek navyše zabezpečuje rýchlejšie ostrenie.
Režim M / A (manuálny / automatický)
AF-S NIKKOR sú vybavené špeciálnym M / A režimom Nikon, ktorý umožňujeprepínanie z manuálneho na automatické ovládanie praktický bezprestávky, a to dokonca aj pri AF sérii záberov a bez ohľadu na použitýautofokusový režim. Akonáhle sa počas automatického ostrenia rozhodneteostriť manuálne, stačí začať normálne manuálne zaostrovať tak, ako stezvyknutý. Objektív sa sám automatický prepne do režimu manuálnehoostrenia.
Vlastnosti:
Extrémne širokouhlý objektív s pevnou svetelnosťou f / 4
Ohniskovej vzdialenosti 16-35 mm (DX 24-52 mm)
Ultrazvukový zaostrovací motor SWM
Výnimočný vysoký optický výkon
Optické členy z ED skla (sklo s extrémne nízkym rozptylom svetla)
Systém redukcie vibrácií (VR) minimalizuje účinky chvenia
Asférické optické členy pre vynikajúci optický výkon
Odolná a spoľahlivá konštrukcia, hmotnosť 680 g
Použité technológie: VR, SWM, N, ED, ASP, M / A, IF
Špecifikácie
Značka: Nikon
Model: 16-35 mm f / 4G ED VR AF-S FX NIKKOR
Ohnisková vzdialenosť: 16-34 mm
Svetelnosť: f / 4
Najvyššie clonové číslo: f / 22
Konštrukcia objektívu: 17 šošoviek / 12 členov (vrátane 2 optickýchčlenov zo skiel ED, 3 asférických optických členov a antireflexnýchvrstiev Nano Crystal Coat)
Obrazový uhol: 107 - 63 ° (83 - 44 ° pri formáte Nikon DX)
Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť: 0,29 m pri ohniskovej vzdialenosti16 mm alebo 35 mm, 0,28 m pri ohniskovej vzdialenosti medzi 20 mm a 28mm
Najväčšia mierka zobrazenia: 0,25 x
Počet lamiel clony: 9 (kruhový otvor clony)
Priemer filtrového závitu: 77 mm
Farba: čierna
Hmotnosť: cca 680 g
Rozmery (priemer x dĺžka): cca 82,5 x 125 mm (od dosadacej plochyupevňovacieho bajonetu)
Dodávané príslušenstvo:
Zaklapávacia predná krytka LC-77
Zadná krytka objektívu LF-1
Bajonetová slnečná clona HB-23
Mäkké púzdro CL-1120
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NIKON Objektív 16-35 mm F4G AF-S VR ED čierny (1139.00 €) na www.datart.sk
Nikon AF-S NIKKOR 16-35mm f/4G ED VR (1139.00 €) na www.fotovideoshop.sk
NIKON AF-S NIKKOR 16-35mm F4G ED VR (1149.00 €) na www.faxcopypro.sk
NIKON NIKKOR 16-35mm F4G AF-S VR ED (JAA806DA) (1190.00 €) na www.alza.sk