Fotoobjektív NIKON AF-S 17-35mm f2,8 IF ED

NIKON AF-S 17-35mm f2,8 IF ED
4x
Fotoobjektív NIKON AF-S 17-35mm f2,8 IF ED
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Objektív AF-S FX Zoom-Nikkor 17-35 mm f / 2.8G IF-ED (2,1x) značky Nikon má optické členy z ED skiel s extrémne nízkymrozptylom svetla. Tieto sklá minimalizujúce farebnú vadu a poskytujúcevyšší kontrast aj rozlíšenie. Zaostrovací režim M / A pre rýchleprepínanie medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním. Tri ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov JAA770DA
    182080196016
    4960759021458
    018208019601
Objektív AF-S FX Zoom-Nikkor 17-35 mm f / 2.8G IF-ED (2,1x) značkyNikon má optické členy z ED skiel s extrémne nízkymrozptylom svetla. Tieto sklá minimalizujúce farebnú vadu a poskytujúcevyšší kontrast aj rozlíšenie. Zaostrovací režim M / A pre rýchleprepínanie medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním.
Tri optické členy minimalizujúce najmä v okrajových častiach obrazuskreslenia a ponúkajú vynikajúci optický výkon. Najkratšia zaostriteľnávzdialenosť činí 0,28 m v celom rozsahu ohnísk.
ED
Nikon vyvinul ED sklo (s mimoriadne nízkym rozptylom) pre potrebyvýroby teleobjektívov, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou ostrosťou a vďakaminimalizácii chromatickej aberácie umožňujú farebnú korekciu.Poskytuje neuveriteľnú ostrosť a kontrast pri najnižších clonách.
ASP a SIC
Asférické šošovky praktický eliminujú problém koma (vada šošoviek,prejavujúca sa tým, že bod sa zobrazí ako sústava obrazcov) a ďalšíchtypov skreslenia, a to dokonca aj s najmenšou clonou. Zvlášť užitočnésú pri korekcií skreslenia pri širokouhlých objektívov. Použitieasférických šošoviek navyše umožňuje konštrukciu menších a ľahšíchobjektívov.
Vylepšením niekoľkovrstvového poťahu "NIC" (Nikon Integrated Coating)je Nikon super-integrovaný poťah. Ten spĺňa celý rad požiadaviek,vrátane zníženej odrážavosti v širšom rozsahu vĺnovej dĺžky amimoriadnej vyváženosti a reprodukcie farieb. Je obzvlášť účinný uobjektívov s veľkým počtom prvkov (napr. Zoom-Nikkor). Procesviacvrstvového poťahovania je tiež vždy prispôsobený konštrukciikonkrétneho objektívu.
Režim M / A (manuálny / automatický)
AF-S NIKKOR sú vybavené špeciálnym M / A režimom Nikon, ktorý umožňujeprepínanie z manuálneho na automatické ovládanie praktický bezprestávky, a to dokonca aj pri AF sérii záberov a bez ohľadu na použitýautofokusový režim. Akonáhle sa počas automatického ostrenia rozhodneteostriť manuálne, stačí začať normálne manuálne zaostrovať tak, ako stezvyknutý. Objektív sa sám automatický prepne do režimu manuálnehoostrenia.
IF a D
(Internal Focus) vnútorné zaostrovanie - Predstavte si, že by ste mohlizaostriť objektív, bez toho aby zmenil veľkosť. Práve to umožňuje IFtechnológia Nikon. Všetok optický pohyb je obmedzený na vnútornú časťnevysúvacieho tubusu objektívu, čo umožňuje kompaktnejšie a ľahšiekonštrukcie aj zaostrovanie na kratšiu vzdialenosť. Použitie menšieho aľahšieho zoskupenia šošoviek navyše zabezpečuje rýchlejšie ostrenie.
Všetky AF Nikkor sú vybavené zabudovaným mikropočítačom, ten však priobjektíve typu D ponúka ešte niečo naviac. Tieto objektívy totiž dokážuodovzdať informáciu o vzdialenosti objektu od aparátu do tela AFaparátu Nikon, čo umožňujú takéto pokročilé techniky, akými sú 3Dmatricové meranie alebo multisenzorom 3D vyvažovaný doplnkový záblesk.
SWM
Technológia AF-S Nikon je ďalším dôvodom pre obľúbenosť teleobjektívovNikkor medzi profesionálnymi fotografmi. AF-S NIKKOR sú vybavenémotorom Nikon Silent Wave, ktorý prevádza "vlnenie" do rotačnejenergie, poháňajúci autofokus. To umožňuje rýchlostnú, mimoriadnepresnú a takmer bezhlučnú prácu autofokusu.
Vlastnosti:
Vysoko výkonný extrémne širokouhlý zoom
Ultrazvukový zaostrovací motor
Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť 0,28 m v celom rozsahu ohnísk
Optické členy z ED skiel (skla s extrémne nízkym rozptylom svetla)
Zaostrovací režim M / A pre rýchle prepínanie medzi A a M zaostrovaním
Tri asférické optické členy pre vynikajúci optický výkon
Deväťlamelová clona s kruhovým otvorom
Použité technológie: ED, ASP, IF, D, SWM, M / A, SIC
Špecifikácia:
Značka: Nikon
Model: 17-35mm f / 2.8D ED-IF AF-S FX NIKKOR
Konštrukcia objektívu:
Počet šošoviek: 13
Počet skupín: 10
Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť: 0,28 m
Priemer filtrového závitu: 77 mm
Farba: čierna
Hmotnosť: cca 745 g
Rozmery (priemer x dĺžka): cca 82,5 x 106 mm (od dosadacej plochybajonetu)
Dodávané príslušenstvo:
Tvarovo optimalizovaná slnečná clona HB-23
77 mm predná krytka
Zadný kryt LF-1
Koženkové púzdro CL-76
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NIKON AF-S Nikkor 17-35mm f/2.8D IF-ED (1999.00 €) na www.prolaika.sk
NIKON AF-S Nikkor 17-35mm f/2.8D IF-ED (1999.00 €) na www.aqt.sk
Nikon 17-35mm f/2.8D IF-ED AF-S Zoom-Nikkor (1999.00 €) na www.fotovideoshop.sk
NIKON 17-35MM F2.8 AF-S NIKKOR IF-ED (1999.00 €) na www.faxcopypro.sk
NIKON NIKKOR 17-35mm F2.8 AF-S IF-ED (JAA770DA) (2039.00 €) na www.alza.sk