Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 24-200mm f/4-6,3 VR

NIKON Nikkor Z 24-200mm f/4-6,3 VR
7x
Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 24-200mm f/4-6,3 VR
  • Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 24-200mm f/4-6,3 VR
  • Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 24-200mm f/4-6,3 VR
  • Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 24-200mm f/4-6,3 VR
  • Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 24-200mm f/4-6,3 VR
it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Ultra kompaktný teleobjektív so zoomom Chystáte sa na výlet? Vďaka širokému rozsahu priblíženia 24 – 200 mm a nádherne rozostrenému pozadiu (bokeh) môže byť tento rýchlo zaostrujúci teleobjektív pre systém mirrorless jediným objektívom, ktorý budete potrebovať. Je ľahký, pohodlne sa zmestí do menších brašní, umožňuje ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 4960759902887
    JMA710DA
Ultra kompaktný teleobjektív so zoomom
Chystáte sa na výlet? Vďaka širokému rozsahu priblíženia 24 – 200 mm a nádherne rozostrenému pozadiu (bokeh) môže byť tento rýchlo zaostrujúci teleobjektív pre systém mirrorless jediným objektívom, ktorý budete potrebovať. Je ľahký, pohodlne sa zmestí do menších brašní, umožňuje zachytiť detailné fotografie a filmy a je chránený pred prachom a vlhkosťou.
Komponujte naširoko i zblízka
Tento širokouhlý plnoformátový teleobjektív so zoomom poskytuje snímky a videosekvencie s jemnými detailmi, živými farbami a hladkým bokehom. Zaostrovanie je rýchle a tiché a VR v objektíve pomáha udržať každý záber stabilný. Ideálne, či už fotografujete stiesnenú medinu za súmraku, alebo filmujete východ slnka nad šírou planinou.
Hlboký kontrast
Asférické optické prvky a asférické optické prvky zo skla ED zaručujú minimálne skreslenie v celom rozsahu zoomu. Získate ostré obrázky so živými farbami a hlbokým kontrastom, či už snímate širokouhlým ohniskom alebo teleobjektívom.
Ostré a jasné
Antireflexná vrstva ARNEO od spoločnosti Nikon eliminuje reflexy a závoj na dosiahnutie čistejších snímok, a to aj pri snímaní priamych zdrojov svetla na širokouhlom ohnisku. Bodové zdroje svetla, napríklad pouličné lampy v noci, sú reprodukované verne
Stabilný v slabom svetle
Stabilizácia obrazu vstavaná v objektíve umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o 4,5 expozičného stupňa, než by bolo inak možné.1 Snímajte čisté fotografie teleobjektívom aj po západe slnka, alebo filmujte rozsiahle videosekvencie bez neželaných efektov chvenia fotoaparátu.2
Ostré detailné zábery
Kvet rastúci z betónu. Štruktúry v krajinách a na portrétoch. Vďaka malej zaostrovacej vzdialenosti, ktorá začína už na 0,5 m (pri 24 mm), máte pri snímaní zblízka úplnú kontrolu nad záberom.
Cestovateľské folmy nikdy nevyzerali tak dobre
Zachyťte nádherné plnoformátové video vďaka pokročilej optickej konštrukcii NIKKOR, ktorá umožňuje naplno využiť špičkovú obrazovú kvalitu vášho fotoaparátu Nikon Z. Automatické zaostrovanie je úplne tiché. Plynulé a stabilné ovládanie clony zaisťuje prirodzenú zmenu expozície. Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je minimálna, rovnako ako zmena zaostrenia počas zoomovania.
Kompaktný, vyvážený, chránený
Tento plnoformátový objektív pre mirrorless systém uľahčuje cestovanie s teleobjektívom. Veľký bajonet Nikon Z umožňuje vytvoriť jedinečnú konštrukciu s väčšími optickými prvkami objektívu umiestnenými vzadu – to zaisťuje vynikajúce vyváženie a manipuláciu.
Objektív je utesnený proti prachu a vlhkosti. Fluórová vrstva účinne odpudzuje prach a nečistoty bez negatívneho vplyvu na kvalitu snímok.
Tento objektív váži iba 570 g a umožňuje použitie 67 mm filtrov. Zámok zoomu aretuje zasunutý objektív na jednoduché prenášanie.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NIKON 24–200mm f/4–6,3 VR NIKKOR Z (939.00 €) na www.faxcopypro.sk
NIKON Z 24-200 mm f/4-6,3 VR (JMA710DA) (1021.10 €) na www.mall.sk
NIKON NIKKOR Z 24–200 mm f/4–6,3 VR (JMA710DA) (979.90 €) na www.alza.sk