ACCU-CHEK Instant Glukomer súprava na monitorovanie krvnej glukózy 1x1 ks

ACCU-CHEK Instant Glukomer súprava na monitorovanie krvnej glukózy 1x1 ks
ACCU-CHEK Instant Glukomer súprava na monitorovanie krvnej glukózy 1x1 ks
it

ACCU-CHEK Instant Glukomer súprava na monitorovanie krvnej glukózy 1ks Obsah: ACCU-CHEK Instant Glukomer súprava na monitorovanie krvnej glukózy 1x1ks Charakteristika ACCU-CHEK Instant Glukomer : Glukomer Accu-Chek Instant s testovacími prúžkami sú určené na kvantitatívne stanovenie glukózy v čerstvej kapilárnej ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 4015630067275
ACCU-CHEK Instant Glukomer súprava na monitorovanie krvnej glukózy 1ks
Obsah: ACCU-CHEK Instant Glukomer
súprava na monitorovanie krvnej glukózy 1x1ks
Charakteristika ACCU-CHEK Instant Glukomer:
Glukomer Accu-Chek Instant s testovacími prúžkami sú určené na kvantitatívne stanovenie glukózy v čerstvej kapilárnej plnej krvi z prsta, dlane, predlaktia a nadlaktia ako pomôcka pri monitorovaní efektívnosti kontroly glykémie. Sú vhodné na diagnostickú samokontrolu mimo tela pre osoby s diabetom pre jednoduché, rýchle a presné meranie glykémie. Nový systém. 
Moderný spôsob manažmentu diabetu. Možnosť prepojenia s aplikáciou mySugr (elektronický denník, bolusový kalkulátor, zdieľanie dát v rodine a mnoho ďalších funkcií) priamo v mobile. 
Jednoduché ovládanie glukomera jediným tlačidlom. Ihneď viditeľná posledná nameraná hodnota a priemery za 7, 30 a 90 dní.
Ľahko čitateľný displej zobrazuje výsledky, hlásenia a výsledky meraní uložené v pamäti. Veľké čísla na podsvietenom displeji sú ľahko viditeľné za akýchkoľvek svetelných podmienok.
Široká aplikačná plocha. Testovací prúžok dokáže nasať malú kvapku krvi kdekoľvek na žltej aplikačnej ploche, ktorá je širšia ako u iných značiek testovacích prúžkov.
Indikátor cieľového rozmedzia. Indikuje, či výsledok merania glykémie spadá nad, pod alebo do predvoleného rozpätia hodnôt. Pomáha správne vyhodnotiť nameranú hodnotu a stanoviť ďalšie kroky pre optimálnu kontrolu diabetu.
Port mikro USB. Slúži na prenos údajov z glukomera do počítača (PC). 
Príbalový leták
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ACCU-CHEK Instant Glukomer súprava na monitorovanie krvnej glukózy 1x1 ks (17.86 €) na www.lekarenvkocke.sk
ACCU-CHEK Instant Glukomer súprava na monitorovanie krvnej glukózy 1ks (15.36 €) na najlekaren.eu