Gril FIELDMANN FZG 1000

FIELDMANN FZG 1000
Gril FIELDMANN FZG 1000
it

FIELDMANN FZG 1000 Stolný záhradný gril na drevené uhlie 41001517 Veľkosť grilu: 35,5 cm Veľkosť ohnisko: 34 cm Výška grilovacej plochy: 22 cm Chrómový rošt: ÁNO Veko: ÁNO Typ grilu: na drevené uhlie Horný gril . doska: ROVNÁ Záhradné grily na drevené uhlie Záhradný gril ako nenahraditeľný sprostredkovateľ pre ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

 • nie
  Teplomer

Vlastnosti

 • Tvar varného povrchu Kruh

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

 • nie
  Otočné kolieska
 • Kódy predajcov 8590669137978
  FZG 1000
  196089
  41001517
  FZG1000
FIELDMANN FZG 1000 Stolný záhradný gril na drevené uhlie 41001517
Veľkosť grilu: 35,5 cm
Veľkosť ohnisko: 34 cm
Výška grilovacej plochy: 22 cm
Chrómový rošt: ÁNO
Veko: ÁNO
Typ grilu: na drevené uhlie
Horný gril. doska: ROVNÁ
Záhradné grily na drevené uhlie
Záhradný gril ako nenahraditeľný sprostredkovateľ pre stretávanie sa s priateľmi pri grilovaného kúsku mäsa alebo zeleniny najmä počas teplých letných dní a večerov.
Záhradné grily pre letné večery
Čo môže byť krajšieho, ako stráviť letný večer vonku v prírode, v kruhu svojich najbližších alebo priateľov, navyše pri konzumácii skvelých pochúťok pripravených na grile. Práve pre tieto príležitosti sa najlepšie hodí grily na drevené uhlie, ktoré dajú pokrmom tú pravú chuť.
O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom
Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať.
Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.
Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov.
Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek.
Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.
ILUSTRAČNÉ FOTO
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

FIELDMANN FZG 1000 Gril stolný na uhlie (15.90 €) na naradieshop.sk
FIELDMANN FZG 1000 Gril stolný na uhlie (15.90 €) na www.maxa.sk
FIELDMANN Gril stolný na uhlie FZG 1000 (15.90 €) na www.arco.sk
FIELDMANN FZG 1000 - stolný záhradný gril (15.90 €) na www.jardin.sk
FIELDMANN FZG 1000 Gril stolný na uhlie (15.90 €) na www.tunakupim.sk