Herná konzola SONY PlayStation 5 Digital Edition

SONY PlayStation 5 Digital Edition
16x
Herná konzola SONY PlayStation 5 Digital Edition
  • Herná konzola SONY PlayStation 5 Digital Edition
  • Herná konzola SONY PlayStation 5 Digital Edition
  • Herná konzola SONY PlayStation 5 Digital Edition
  • Herná konzola SONY PlayStation 5 Digital Edition
  • Herná konzola SONY PlayStation 5 Digital Edition
it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Sony PlayStation 5 Digital PlayStation 5 od Sony je herná konzola , ktorá definuje budúcnosť hrania. Sony ju od samého základu navrhlo tak, aby ste si s ňou hry užili ako nikdy predtým. Na prvý pohľad zaujme futuristickým dizajnom, to hlavné je ale vnútri. U desiatok pripravovaných hier sa totiž môžete tešiť na ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 711719396505
    PS719396505
    7117193965054
Sony PlayStation 5 Digital
PlayStation 5 od Sony je herná konzola, ktorá definuje budúcnosť hrania. Sony ju od samého základu navrhlo tak, aby ste si s ňou hry užili ako nikdy predtým. Na prvý pohľad zaujme futuristickým dizajnom, to hlavné je ale vnútri. U desiatok pripravovaných hier sa totiž môžete tešiť na úplne nové grafické i herné možnosti - vďaka špičkovému hardvéru aj symbióze výkonu a optimalizácie. Veľkým vylepšením oproti PlayStationu 4 navyše prešiel aj systém chladenia s rebrinovou štruktúrou po celom obvode konzoly. Výsledkom je, že sa ani v maximálnej záťaži konzole neprehrieva a tiež zostáva krásne tichá.
Sony navyše prináša nový ovládač DualSense, ktorý sa postará o to, že budete oveľa viac vtiahnutí do deja, najmä vďaka vylepšenej technológii hmatové odozvy a adaptívnym spúšťam. Exkluzívnemu zážitku napomôže tiež extrémnu rýchlosť s prenosy dát až 9 GB / s zásluhou 825GB SSD pre oveľa rýchlejšie načítanie hier i systému samotného a exkluzívne tituly, ktoré si zahráte len a len na PlayStationu.
Kľúčové vlastnosti:
Geniálny ovládač DualSense pre ešte väčšiu vtiahnutie do deja
Technológia HDR, vďaka ktorej budete mať tie najživšie farby
Podporuje výstup 8K a 4K
Technológia Ray Tracing, ktorá zaisťuje novú úroveň realistického spracovania
Výstup až 120 snímok za sekundu vďaka frekvencii 120 Hz
Extrémny výkon
PlayStation 5 prináša dychberúci výkon vďaka špeciálnemu procesoru AMD Zen 2 v kombinácii so špičkovou grafikou AMD rDNA 2 a superrýchlym SSD s kapacitou 825 GB, ktoré výrazne zrýchli načítanie hier i pozícií - načítanie hier je oproti PS4 o polovicu rýchlejšie, rovnako tak sa môžete tešiť na superrýchly štart samotnej konzoly aj oveľa plynulejší hranie. Prenosové rýchlosti 5,5 GB / sa po kompresy neuveriteľných 9 GB / s hovoria samé za seba. Novo PlayStation dokáže oveľa viac a spoznáte to v každej hre! Užiť si navyše môžete aj obľúbené tituly pre PS4 vďaka spätne kompatibilite.
Technológia Ray Tracing
Každý lúč svetla je nasimulovaná zvlášť. Vďaka tomu zažijete novú úroveň realistického spracovania, v ktorom vás čakajú úplne dokonalé tiene a odrazy. Napomáha tomu tiež hranie vo 4K rozlíšení s až 120 snímkami za sekundu (konzola je kompatibilný s TV vybavenými 8K rozlíšením) alebo technológie HDR pre ešte pôsobivejšie farby. Voliť pritom môžete z dvoch režimov: Performance a Resolution. Kým Performance sa sústredí na vyššiu FPS s vypnutými špeciálnymi funkciami, v Resolution naplno oceníte grafické možnosti najnovších titulov.
Najnovšie hry
Prináša tiež nové funkcie a už spočiatku desiatky hier, ktoré vám umožnia najnovšie tituly si užiť ešte intenzívnejšie - so silnými príbehy aj dychberúcimi spracovaním.
Vtiahne vás do deja
Konzola vás dokonale vtiahne do deja nielen vďaka obrovskému výkonu, ale aj zásluhou revolučného ovládača DualSense s vylepšenou ergonómiou a funkcií, ako je výrazne vylepšená hmatová odozva alebo integrovaný mikrofón a ďalšie.
Hmatová odozva
Prostredníctvom technológie hmatovej odozvy využívajúca duálny pohon miesto vibračných motorkom u PS4 ovládač DualSense poskytuje v podporovaných hrách dynamickú zmyslovú spätnú väzbu, vďaka ktorej vás ešte viac vtiahne do deja. Jednoduchým dotykom totiž rozpoznáte, či práve plávate, bežíte alebo napríklad intenzívne brzdíte v obľúbenej závodnej hre.
Adaptívne spúšte
Realistickému zážitku napomáhajú tiež adaptívne spúšte s dynamickým odporom. Tie dokážu veľmi reálne simulovať odpor ako dopad aktivity v hre - napríklad pri naťahovaní tetivy luku, rozbíjanie predmetov i pri obyčajnej chôdzi naproti vetra.
Tempest 3D AudioTech
Do hry vás úplne vtiahne aj zvuk prostredníctvom technológie Tempest 3D AudioTech a kompatibilných slúchadiel. Podporované hry vás totiž práve vďaka nej obklopí zvukom, ktorý pôsobí tak, že prichádza zo všetkých strán.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SONY PlayStation 5 Digital Edition (PS719396505) (400.00 €) na www.alza.sk