Zombi PC


Hra pre PC Zombi. Londýn ako dejisko survival hororu v tejto Zombie hre vydanej pôvodne pre konzolu Nintendo Wii U. Hra bola prepracovaná a vylepšená, aby využila dodatočný výkon nových konzol (PS4, XONE) a PC. Zatiaľ stále žijete, ale ako dlho dokážete zostať nažive v spletitých londýnskych uličkách, ktoré sú ... čítať viac


Radenie:
Zombi PC popis a parametre
Hra pre PC Zombi. Londýn ako dejisko survival hororu v tejto Zombie hre vydanej pôvodne pre konzolu Nintendo Wii U. Hra bola prepracovaná a vylepšená, aby využila dodatočný výkon nových konzol (PS4, XONE) a PC.
Zatiaľ stále žijete, ale ako dlho dokážete zostať nažive v spletitých londýnskych uličkách, ktoré sú ponechané napospas a zamorené nakazenými? Desivé ľudská torzá zmietané desivou nákazou sa zakrádajú ulicami a môžu číhať za každým rohom.
Čistokrvný horror
Prostriedkov je málo, nepriateľov veľa a vy nikdy neviete, kedy narazíte na ďalšiu zbraň, muníciu, lekárničku, alebo jedlo. Kombinácia a použitie všetkých dostupných prostriedkov rozhodne o tom, či budete žiť, alebo zomriete.
Všetky veci, nástroje, lekárničky, mapy a množstvo ďalších cenností nájdete vo svojom batohu. Počas jeho prehľadávania sa však nenechajte nachytať na, zombie môže vyskočiť za každým rohom.
Všetko je v stávke
Prežitie tu určite nie je zaručené. Ako náhle zomriete, tak sa vaša postava stáva infikovaným a pridáva sa k horde nemŕtvych. Vy môžete začať hrať s novou postavou a znovu sa musíte pokúsiť prežiť. Pokiaľ zomriete, váš batoh zostane s predošlou postavou. Risknete svoj nový život pre jeho obsah?
Londýn volá
Prežite v meste obklopenom históriou. Čakajú vás desivé kráľovské tajomstvá a krvavé príbehy. Cestujte cez londýnsky Tower, majestátny Buckinghamský palác a ulice plné nemŕtvych.

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

UBISOFT Zombi (3307215937136) (18.90 €)
https://www.alza.sk/zombi?dq=3966375&kampan=najnakup.sk_pocitacove-hry&utm_source=najnakup.sk&utm_me...

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

  • X360 Kinect nie
  • XONE Kinect nie
  • PS3 MOVE nie

Ostatné

  • Kódy predajcov 3307215937136
Graf vývoja ceny Zombi PC