2K Mafia Trilogy PS4

2K Mafia Trilogy PS4
9x
2K Mafia Trilogy PS4
 • 2K Mafia Trilogy PS4
 • 2K Mafia Trilogy PS4
 • 2K Mafia Trilogy PS4
 • 2K Mafia Trilogy PS4
 • 2K Mafia Trilogy PS4
it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Playstation 4 Mafia Trilogy CZ + DLC. Český dabing je súčasťou patche, ku ktorému je potrebné pripojenie k internetu. Veľkosť je cca 12 GB. Mafia Trilogy OBSAHUJE- Mafia: Definitive Edition s plnou českou lokalizáciou- Mafia II: Definitive Edition s plnou českou lokalizáciou a všetkými DLC- Mafia III: ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Mafia Trilogy
1, 2K Mafia Trilogy PS4 zobraziť
2, 2K Mafia Trilogy Xbox One zobraziť
3, Mafia Trilogy PC zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Žáner Akčné
 • Hodnotenie PEGI 18
 • Hodnotenie ESRB M

Ostatné

 • Kódy predajcov 5026555428354
  296030
  92168402
hra pre Playstation 4 Mafia Trilogy CZ + DLC. Český dabing je súčasťou patche, ku ktorému je potrebné pripojenie k internetu. Veľkosť je cca 12 GB.
Mafia Trilogy OBSAHUJE- Mafia: Definitive Edition s plnou českou lokalizáciou- Mafia II: Definitive Edition s plnou českou lokalizáciou a všetkými DLC- Mafia III: Definitive Edition s českými titulkami a všetkými DLC
Mafia: DEFINITIVE EDITIONMafia: Definitive Edition rozpráva o príbehu Tommyho Angela, tvrdo pracujúceho taxikára, ktorý sa snaží pretĺkať americkým mestom Lost Heaven okolo roku 1930. Jednej osudovej noci sa Tommy nechtiac zapletie s talianskou mafiou, ktorá mu ukáže život plný odmien tak vysokých, že ich nedokáže ignorovať . Teraz je súčasťou brutálneho sveta organizovaného zločinu a vykonáva kšefty pre organizáciu Dona Salieriho, ktorá bojuje s krutou zločineckú rodinou Morello. Ako Tommy si budete musieť urobiť meno v zradnom podsvetí Lost Heaven, kde nie je všetko tak, ako sa zdá - vrátane toho, kto sú naozaj vaši priatelia a nepriatelia.
KOMPLETNÝ REMAKEMafia: Definitive Edition nie je len priamy port pôvodnej hry Mafia na moderné platformy, je to verný remake, ktorý obohacuje klasiku z roku 2002 v každom smere a prináša zážitok, ktorý je ešte lepší, než si pamätáte. Nádherná prezentácia so strhujúcou grafikou v 4K / HDR a úžasným hudobným sprievodom s pôvodnými nahrávkami vdychuje nový život tejto vízii organizovaného zločinu v Amerike 30. rokov 20. storočia. Filmové predely prezentujú dej hry Mafia ako nikdy predtým. Tommyho pútavý príbeh je verne zachytený a rozšírený a ponúka vhľad do postáv, do ktorých sme v pôvodnej hre len nakukli. Podmanivá hrateľnosť bola aktualizovaná, aby zabavila nováčikov i fanúšikov starej školy, vďaka novým vlastnostiam, ako je napríklad väčšie Lost Heaven, ktoré môžete preskúmať, prídavok motoriek ako nového typu vozidiel, zberateľské predmety a veľa ďalšieho.
MAFIA II: DEFINITIVE EDITIONPotom, čo je sicílsky imigrant Vito Scaletta postrelený počas druhej svetovej vojny a vráti sa domov do Empire Bay, zistí, že sa jeho zosnulý otec zadĺžil u úžerníkov. Potrebuje rýchlo zarobiť veľa peňazí a vďaka najlepšiemu kamarátovi a profesionálnemu zločinci Joeovi sa čoskoro zapletie s mafiou. Ako Vito budete musieť preukázať svoje schopnosti a páchať zločiny, ku ktorým sa budú viazať čím ďalej väčšie odmeny, status a následky. Ale čo sa stane, keď sa vaša motivácia prestane riadiť nutnosťou a začne sa riadiť chamtivosťou? Keď proste nikdy nebudete mať dosť?
KOMPLETNÉ BALENIE V HDÚplne prvýkrát prináša Mafia II: Definitive Edition kompletnú zločineckú drámu hry Mafia II v jednom strhujúcom HD balení. Hra podporuje HDR a rozlíšenie 4K na PC aj na konzolách PlayStation 4 Pro a Xbox One X. Mafia II: Definitive Edition ťaží z vylepšených mimických animácií, ktoré filmikom dodávajú filmovejší výzor. Kým technologické a grafické vylepšenia zabezpečila Empire Bay a jeho obyvateľom nový vizuálny kabátik, Vitov nadčasový príbeh zostal bez zmeny.
Mafia III: DEFINITIVE EDITIONPotom, čo ho miestna talianska mafia zradila a nechala napospas smrti, pozná veterán z vojny vo Vietname Lincoln Clay túto pravdu: rodina nie sú ľudia, ku ktorým sa narodíš, ale tí, pre ktorých zomrieš. Lincoln teraz zhromažďuje vlastnú mafiu, aby zničil zákernú ríšu rodiny Marcano v meste New Bordeaux hlboko na juhu. Položte základy nového druhu zločineckej rodiny tým, že tú starú odstránite spôsobom, akým budete chcieť. Závisí čisto na vás, ako sa prederiete cestou sietí nelegálneho biznisu v New Bordeaux, a vaše rozhodnutia budú mať následky podľa toho, či vo svojich troch najbližších pomocníkoch budete vzbudzovať vernosť, alebo rozhorčenie.
SLNKOM ZALIATA POHÁDKAVďaka Mafia III: Definitive Edition získate všetko, čo vám môže Mafia III ponúknuť nad rámec cenami ovenčeného deja, ktorý poháňa hlavný príbeh. Kampaň obsahuje všetok obsah, ktorý vyšiel po vydaní, vrátane troch príbehových DLC, ktoré budú dostupné, akonáhle dokončíte príbehovú misiu "Sezení". Mafia III: Definitive Edition ťaží z celej rady bonusov, ktoré boli do hry pridané po vydaní, vrátane podpory rozlíšeniA 4K a podpory HRD na konzolách PlayStation®4 Pro a Xbox One X, vďaka ktorej vynikne krása slnkom zaliateho New Bordeaux. Taktiež získate veľa dodatočných funkcií, ako sú obleky a zbrane navyše, a tiež závodné výzvy v New Bordeaux a úpravy áut, ktoré zvýraznia váš štýl a schopnosti za volantom.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

2K MAFIA TRILOGY CZ PS4 (54.99 €) na www.prva.sk
2K PlayStation 4 Mafia Trilogy (63.90 €) na www.hej.sk
2K Hra PlayStation 4 Mafia Trilogy (63.90 €) na www.datart.sk
2K PS4 MAFIA TRILOGY (38.99 €) na www.andreashop.sk
2K PS4 MAFIA TRILOGY (38.99 €) na www.andreashop-sala.sk