Anthem PC

Anthem PC
3x
Anthem PC
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Vo svete, kde bohovia nestihli dokončiť svoje dielo, ľudstvo čelí hrozbe v podobe tajomnej organizácie. Zabrániť tejto temnej strane v ovládnutie prastarej technológie teraz môžu už len Slobodní bojovníci - freelancer. Ohromujúca grafika Uži si grafické spracovanie novej generácie na engine Frostbite. Na planétach ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Anthem
1, Anthem Xbox One zobraziť
2, Anthem PC zobraziť
3, Anthem PS4 zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 1034378
    5035224121489
Vo svete, kde bohovia nestihli dokončiť svoje dielo, ľudstvo čelí hrozbe v podobe tajomnej organizácie. Zabrániť tejto temnej strane v ovládnutie prastarej technológie teraz môžu už len Slobodní bojovníci - freelancer.
Ohromujúca grafika
Uži si grafické spracovanie novej generácie na engine Frostbite.
Na planétach nie si sám
Číhajú na teba monštrá všetkých tvarov a veľkostí.
Preži svoj príbeh
Na rozprávanie bude klásť zvýšený dôraz presne v štýle Bioware.
Spoj sily s ostatnými
Spoj sily až s troma ďalšími hráčmi a zostavte si špičkovú, unikátny zbroj. Preskúmavajte obrovské ruiny, postav sa hrozivým nepriateľom a zbieraj záhadné artefakty. S každou misiou budeš ty i bojový oblek Javelin nadobúdať na sile. Čiel hrozbám neustále sa premieňajúceho sveta.
RPG ako má byť
Bioware použili svoje know-how žánru a tie sa tak okrem poriadnej akcie môžeš tešiť aj na premenlivý príbeh, ktorý predstaví hneď niekoľko zapamätateľných charakterov a rozmanité prostredie, určené k voľnému preskúmanie.
Herné obsah:
Hrdinovia musia spojiť sily, aby mohli spoločne zvíťaziť: Srdcom Anthem je zážitok súdržnosti a spolupráce. Pustite sa v tíme až s tromi ďalšími hráčmi do kooperatívnych dobrodružstva, v ktorých vynikne vaša tímová súhra aj individuálne schopnosti. Strategická úloha a funkcie každého hráča v tíme je tesne zviazaná s výberom zbroje Javelin.
Vyber si zo širokej ponuky modifikovateľných zbrojou: Akonáhle sa rozhodneš vstúpiť do herného sveta ako slobodný bojovník, vyber si zo svojej zbierky špičkových bojových oblekov Javelin - tieto zbroje svojim pilotom prepožičiavajú neuveriteľné útočné i obranné zručnosti.
Pusť sa do preskúmavanie premenlivého prostredia plného nebezpečenstva a záhad: Anthem s pohonom enginu Frostbite ponúka vizuálne mimoriadny, neustále sa rozvíjajúci svet s nepredvídateľným okolím a nečakanými rizikami a nepriateľmi.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ELECTRONIC ARTS EA ANTHEM PC CZ/HU (24.49 €) na www.mercateo.sk
ELECTRONIC ARTS Anthem (1034378) (13.90 €) na www.alza.sk