Ash of Gods: Redemption PC

Ash of Gods: Redemption PC
4x
Ash of Gods: Redemption PC
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Hra pre PC Ash of Gods: Redemption. Ash of Gods je taktické ťahové RPG s bohatým príbehom a detailným nelineárnym dejom o troch hrdinoch, ktorí čelia prastarému mýtickému zlu. Kapitán Thorn Brenin, strážny Lo Pheng a pisár Hopper Rowlie ešte nevedia, že sa Reapers vrátili a chcú utopiť svet v krvi, aby mohli prebudiť ... čítať viac

4 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Ash of Gods: Redemption
1, Ash of Gods: Redemption PS4 zobraziť
2, Ash of Gods: Redemption N switch zobraziť
3, Ash of Gods: Redemption XBOX One zobraziť
4, Ash of Gods: Redemption PC zobraziť

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 4020628743208
    4020628743161
    292817
    92171379
Hra pre PC Ash of Gods: Redemption.
Ash of Gods je taktické ťahové RPG s bohatým príbehom a detailným nelineárnym dejom o troch hrdinoch, ktorí čelia prastarému mýtickému zlu. Kapitán Thorn Brenin, strážny Lo Pheng a pisár Hopper Rowlie ešte nevedia, že sa Reapers vrátili a chcú utopiť svet v krvi, aby mohli prebudiť driemajúcich bohov.
PODĽA VÁS
Príbeh sa môže kedykoľvek zmeniť podľa vašich rozhodnutí, ktoré občas vedú aj k smrti postavy. Tým však hra nekončí, pretože príbeh pokračuje ďalej bez hrdinu, ale berie do úvahy následky jeho sklonu, ktoré sa prejavia v budúcich udalostiach. Nespoliehajte sa na to, že vám víťazstvo zaistí jedna taktika alebo na silný tím - umelá inteligencia v Ash of Gods sa prispôsobuje vášmu hernému štýlu a núti vás postupovať chytro!
UMELECKÉ DIELOFantasy svet hry Ash of Gods je skutočne neuveriteľné miesto s úžasnými postavami, a to ako z hľadiska príbehu, tak grafiky. Súbojové animácie boli vytvorené pomocou rotoskopie, kde sú natáčaní živí herci, na ktorých sa potom nakreslia tie najvernejšie 2D animácie. Jedná sa o kombináciu nádhernej grafiky, okázalej hudby, taktického súboja a silného príbehu. Atmosféru podčiarkuje originálny soundtrack od skladateľov hudby k hrám Zaklínač, Bulletstorm a Shadow Warrior.
SÚBOJE A ODOMYKANIE POSTÁV
Súbojový systém je navrhnutý tak, aby obohatil hráčsky zážitok a donútil hráča riskovať život členov vlastného tímu. S umelou inteligenciou môžete bojovať v rôznych výzvach PvE. Odomykajte si nové postavy, vylepšenia a karty a prispôsobte si taktiku ešte viac podľa vlastného štýlu. Každé rozhodnutie môže zmeniť beh udalostí a osud vašej družiny. Zdroje sú obmedzené, takže budete potrebovať všetok svoj ostrovtip a všetky taktické zručnosti.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

UBISOFT PC - Ash of Gods: Redemption 4020628743208 (35.60 €) na www.elu.sk
UBISOFT PC - Ash of Gods: Redemption 4020628743208 (20.17 €) na www.compy.sk
UBISOFT PC - Ash of Gods: Redemption (26.39 €) na www.pcmania.sk
KOCH MEDIA Ash of Gods: Redemption (4020628743208) (7.60 €) na www.alza.sk