Assassin’s Creed: Unity Xbox One

Assassin’s Creed: Unity Xbox One
3x
Assassin’s Creed: Unity Xbox One
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Xbox One Assassins Creed: Unity CZ. Paríž, rok 1789. Francúzska revolúcia mení kedysi úchvatnú metropolu na miesto, kde vládne teror a chaos. Ulice dlaždené mačacími hlavami sú od krvi poddaných, ktorí v sebe našli dosť odvahy na to, aby sa postavili útlaku aristokracie. Celá krajina je trhaná na kusy. ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Assassins Creed Unity
1, Assassin’s Creed: Unity Xbox One zobraziť
2, Assassin’s Creed: Unity PS4 zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

  • nie
    X360 Kinect
  • nie
    XONE Kinect
  • nie
    PS3 MOVE

Ostatné

  • Kódy predajcov 3307215937693
hra pre Xbox One Assassins Creed: Unity CZ. Paríž, rok 1789. Francúzska revolúcia mení kedysi úchvatnú metropolu na miesto, kde vládne teror a chaos. Ulice dlaždené mačacími hlavami sú od krvi poddaných, ktorí v sebe našli dosť odvahy na to, aby sa postavili útlaku aristokracie. Celá krajina je trhaná na kusy. Uprostred tohto bezvládia sa však mladý muž s menom Arno vydá na neobyčajnú púť, na ktorej odhalí skutočné sily na pozadí revolúcie. Jeho honba za odpoveďami ho vrhne do súboja o osud celého národa a zmení ho v pravého majstra asasína.
Spoznajte Assassin’s Creed® Unity, nový diel populárnej série, ktorý je postavený na upravenom Anvil engine. Ten bol kompletne prepracovaný pre potreby konzol novej generácie. Vrhnite sa do víru Francúzskej revolúcie. Zažite na vlastnej koži dobytie Bastily, či popravu kráľa Ľudovíta XVI. a pomôžte ľudu Francúzska vybojovať lepší osud.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

UBISOFT Assassins Creed: Unity (14.99 €) na www.andreashop.sk
UBISOFT Assassins Creed: Unity – Xbox One (3307215937693) (16.90 €) na www.alza.sk