Battle Worlds: Kronos Xbox One

Battle Worlds: Kronos Xbox One
4x
Battle Worlds: Kronos Xbox One
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Xbox One Battle Worlds: Kronos. Kronos je tradičná ťahová stratégia, ktorá zostáva verná hexagonálnym koreňom po vzoru série Battle Isle. Planéta je opäť rozdelená vojnou kvôli novému vládcovi. Jej osud je teraz vo vašich rukách. SILNÍ SÚPERI, DLHÁ HRATEĽNOSŤ Pripravte sa na epické bitky proti ťažkej umelej ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty Battle Worlds Kronos
1, Battle Worlds: Kronos Xbox One zobraziť
2, Battle Worlds: Kronos PS4 zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 9006113008590
hra pre Xbox One Battle Worlds: Kronos. Kronos je tradičná ťahová stratégia, ktorá zostáva verná hexagonálnym koreňom po vzoru série Battle Isle. Planéta je opäť rozdelená vojnou kvôli novému vládcovi. Jej osud je teraz vo vašich rukách.
SILNÍ SÚPERI, DLHÁ HRATEĽNOSŤ
Pripravte sa na epické bitky proti ťažkej umelej inteligencii, v troch veľkých kampaniach. Dohromady vám zaberú vyše 60 hodín strategického postupu a bojov. Hra navyše obsahuje DLC kampaň "Trains". Budete môcť využiť viac než 50 typov jednotiek.
VOJNA Z DVOCH POHĽADOV
Skúste dve strany vojnového konfliktu, vďaka dvom rozdielnym štýlom hry. Svoju civilizáciu môžete priviesť k víťazstvu pomocou nekompromisnej vojny, alebo svoju planétu môžete ochrániť, vďaka použitiu guerillovej taktiky a politiky.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BATTLE WORLDS: KRONOS - XBOX1 (17.99 €) na www.prva.sk