DEFIANCE - XBOX 360

DEFIANCE - XBOX 360
3x
DEFIANCE - XBOX 360
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Hra pre Xbox 360 Defiance. Defiance je úchvatná online strielačka, ktorej otvorený herný svet je zasadený do budúcnosti našej rodnej planéty. Zem však nevypadá nijako ružovo. Tento revolučný multiplatformový titul bude mať premiéru zároveň s pôvodným seriálom Defiance televíznej stanice Syfy, pričom dianie v hre bude ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty Defiance
1, DEFIANCE - PS3 zobraziť
2, DEFIANCE - XBOX 360 zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 5060286001523
Hra pre Xbox 360 Defiance. Defiance je úchvatná online strielačka, ktorej otvorený herný svet je zasadený do budúcnosti našej rodnej planéty. Zem však nevypadá nijako ružovo. Tento revolučný multiplatformový titul bude mať premiéru zároveň s pôvodným seriálom Defiance televíznej stanice Syfy, pričom dianie v hre bude ovplyvňovať príbeh v televízii a naopak.
Hra predstavuje spojenie akčnej konzolovej third-person strielačky s rôznymi prvkami známymi zo žánru MMO, ako sú trvalý svet, jeho veľkosť či možnosť úpravy vlastnej postavy. Seriál je svojou výpravou, príbehom i scenárom porovnateľný s celovečernými kultovými sci-fi snímkami.
Prvá multiplatformová MMO strielačka;
Prvý skutočne nekončiaci príbeh;
Doposiaľ nevídané prepojenie televízneho seriálu a hry. Podľa tvorcov bude dianie v hre ovplyvňovať príbeh v televízii a naopak.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Defiance (X360) (13.42 €) na www.surtep.cz