Desperados III XBOX One

Desperados III XBOX One
4x
Desperados III XBOX One
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Xbox One Desperados III. Desperados III je moderná taktická hra v reálnom čase, zasadená do drsného prostredia Divokého západu. Ovládate otrhanou družinu, z ktorej sa stáva vysoko funkčná skupina nepravdepodobných hrdinov a hrdiniek. Veľmi odlišné osobnosti majú so spoluprácou spočiatku problém, ale nakoniec ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Desperados III
1, Desperados III XBOX One zobraziť
2, Desperados III PS4 zobraziť
3, Desperados III PC zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 9120080073310
    292784
    92171426
hra pre Xbox One Desperados III. Desperados III je moderná taktická hra v reálnom čase, zasadená do drsného prostredia Divokého západu. Ovládate otrhanou družinu, z ktorej sa stáva vysoko funkčná skupina nepravdepodobných hrdinov a hrdiniek. Veľmi odlišné osobnosti majú so spoluprácou spočiatku problém, ale nakoniec spoja sily a svoje charakteristické schopnosti a postaví sa zdanlivo lepšiemu súperovi. Desperados, ktoré prenasledujú nemilosrdní zbojníci a skorumpovaní muži zákona, musia zakaždým zvrátiť priebeh bitky vo svoj prospech. Legendárna taktická stratégia je tu s tretím dielom!
ELIMINOVAŤ NEPRIATEĽA Na dramatickEJ výprave naprieč USA a Mexikom zo 70. rokov 19. storočia sa tím stretne s neuveriteľne veľkou presilou a bude musieť prekabátiť výrazne početnejšie gangy. V rámci úlohy vystopovať úhlavného nepriateľa a zhatiť plány neľútostného korporátneho magnáta sa pätica odlišných postáv musí spoľahnúť na širokú škálu schopností, aby infiltrovala, špehovala, sabotovala, unikala, kradla, unášala, vraždila, vyhadzovala všetko možné do povetria ... a keď všetko ostatné zlyhá, prehovoria zbrane.
NAČASOVANIE JE KĽÚČOvládajte až päť vyhnancov a nepozorovane znížte počet nepriateľov pomocou smrtiacich schopností. Každá misia ponúka veľký počet rozmanitých riešení a ciest, kedy sa vďaka starostlivému plánovaniu a dokonalému načasovaniu môžete zbaviť zdanlivo neprekonateľnej presile. Užite si atmosféru klasického Divokého západu vďaka lokalitám, ako sú mestá v divočine, púštne kaňony, močiare okolo Mississippi, rastúce moderné mestá a veľa ďalších - to všetko vo dne aj v noci.
HERNÝ ŠTÝL JEN NA VÁSPorazte nepriateľov pomocou smrtiacich aj nesmrtonosných možností, zakrádanie aj akčných zbraní a prispôsobte hru svojmu hernému štýlu vďaka rôznym nastaveniam obtiažnosti a špeciálnym výzvam pre vyššiu znovu hrateľnosť.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

THQ Desperados 3 (42.99 €) na www.andreashop.sk
MICROSOFT Desperados 3 (Xbox One) 9120080073310 (50.20 €) na datacomp.sk