Far Cry Primal Xbox One

Far Cry Primal Xbox One
4x
Far Cry Primal Xbox One
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Xbox One Far Cry: Primal CZ (Collectors Edition). Vitajte v Dobe kamennej. Do času, kde Zemi vládnu ohromné mamuty a smrtiace šabľozubé tigre. Do času, kde je svet extrémne nebezpečným miestom a kde je každá minúta vášho života dobrodružstvom. Vitajte do času, kde je človek posledným článkom v potravinovom ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Far Cry Primal
1, Far Cry Primal Xbox One zobraziť
2, Far Cry: Primal PC zobraziť
3, Far Cry: Primal PS4 zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

 • nie
  X360 Kinect
 • nie
  XONE Kinect
 • nie
  PS3 MOVE

Ostatné

 • Kódy predajcov 3307215941843
  3307215941904
  259535
  92171105
  G3Q-00084
  8806188713471
hra pre Xbox One Far Cry: Primal CZ (Collectors Edition). Vitajte v Dobe kamennej. Do času, kde Zemi vládnu ohromné mamuty a smrtiace šabľozubé tigre. Do času, kde je svet extrémne nebezpečným miestom a kde je každá minúta vášho života dobrodružstvom. Vitajte do času, kde je človek posledným článkom v potravinovom reťazci.
Z KORISTI PREDÁTOROM
Ako posledný z tých, čo prežili z vašej loveckej skupiny, sa naučíte množstvo schopností. Schopnosť vytvárať smrtiace zbrane, bez ktorých neprežijete ani deň. Odrážať divokých dravcov, ktorí sa vás budú snažiť zožrať. A hlavne preľstiť nepriateľské kmene. Áno, aj v Dobe kamennej boli ľudia iba ľuďmi. Zvládnete si vďaka všetkým skúsenostiam podrobiť celú krajinu Oros?
VÁŠ KMEŇ
Ako mladík Takkar budete mať začiatku jediný cieľ - prežiť. Postupne však bude váš kmeň siliť a na svojej ceste stretnete množstvo postáv, ktoré vám pomôžu zdolať nebezpečné nástrahy divočiny. Niekedy však budú nebezpečnejší než divočina samotní ľudia - nepriateľské kmene, ktoré urobia čokoľvek, aby váš kmeň vyhladili.
TAK TROCHU INÁ DOBA KAMENNÁ
Toto nie je Doba kamenná, ktorú poznáte zo školských ľavíc. Toto je Doba kamenná v štýle Far Cry! Budete sledovať nepriateľské tábory a plánovať zákerné útoky so zbraňami, ktoré si vytvoríte z kostí ulovených zvierat. Naučíte sa ovládať oheň, pomocou ktorého môžete desiť dravcov, alebo posiliť svoje vlastné zbrane.
PROSTREDIE, AKÉ STE EŠTE NEVIDELI
Po poslednej Dobe ľadovej ľadovce ustúpili a zanechali za sebou krajinu s prírodou a prostriedkami, kde vedľa seba môžu žiť ľudia aj zvieratá. Teda za predpokladu, že každý ukáže, kto je tu pánom. Preskúmate tak majestátnu a divokú krajinu Oros s dych berúcimi údoliami borovicových lesov, drsné tajgy, alebo močiare, kam človek ešte nevkročil.
SVET OVLÁDANÝ OBRÍMI TVORMI
Oros dýcha životom. Po lesoch sa preháňajú veľké stáda jeleňov, za nimi sa zakrádajú zákerné svorky vlkov a v údoliach bojujú nepriateľské kmene. Samotnú krajinu ale ovládajú nebezpečne veľké tvory, ako šabľozubé tigre a ohromné mamuty, ktorých sa v Dobe kamennej obáva každá živá duša.
Obsah Collectors Edition:
- Hra Far Cry: Primal
- Steelbook
- 68-stranový slovník jazyka Wenja
- Mapa krajiny Oros
- Audio Soundtrack
- Digitálny obsah: 3 nové misie
- Digitálny obsah: Palica krvavej Shasti
- Digitálny obsah: 4 balíčky pre získavanie surovín na výrobu zbraní Vzdorujte vyhynutiu - ovládnite vlastné územie a podrobte si nepriateľov v súboji o prežitie ľudstva;
Doba kamenná podľa Far Cry - vstúpte do otvoreného sveta plného nebezpečenstva, ktorým je séria Far Cry preslávená;
Staňte sa lovcom - lovte smrtiace šelmy a premôžte nepriateľské kmene v boji za zjednotenie ľudí.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

UBISOFT XONE - Far Cry Primal (35.23 €) na www.pcmania.sk
UBISOFT Far Cry Primal (G3Q-00084) (73.00 €) na www.alza.sk