FIFA 20 Champions Edition Xbox One

FIFA 20 Champions Edition Xbox One
3x
FIFA 20 Champions Edition Xbox One
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Vo FIFA 20 sa vracajú všetky novinky z FIFA 19 ako UEFA Champions League (Liga Majstrov). Hlavnou novinkou je Však režim Volta. -EA Sports Volta. Pripravte sa na úplne nový mód EA Sports Volta, ktorý Vám poskytne autentické pouličné futbalové zážitky. EA Sports Volta je v podstate vylepšená FIFA Street, teraz ako ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

  • nie
    PS3 MOVE

Ostatné

  • Kódy predajcov 5030939123742
    1062049

Vo FIFA 20 sa vracajú všetky novinky z FIFA 19 ako UEFA Champions League (Liga Majstrov). Hlavnou novinkou je Však režim Volta.

-EA Sports Volta. Pripravte sa na úplne nový mód EA Sports Volta, ktorý Vám poskytne autentické pouličné futbalové zážitky. EA Sports Volta je v podstate vylepšená FIFA Street, teraz ako súčasť hry FIFA 20.
-Čo znamená slovo Volta? Volta znamená v Portugalčine "vrátiť sa". Volta Vás vezme z hluku obrovských štadiónov do ulíc. Vrátite sa tak do Vašich futbalových začiatkov a zahráte si futbal ako za Vašich mladých čias.
-Volta ponúka módy ako 3v3 Rush (bez brankára), 4v4, 4v4 Rush, 5v5 a Professional Futsal.Okrem toho Volta ponúka rôzne veľkosti ihrísk a ihriska so stenami, alebo bez stien.
-Volta Story: Volta ponúka aj príbehový režim, kde budete čeliť rôznym legendám pouličného futbalu z celého sveta a dostaňte sa postupne až na najväčší turnaj pouličného futbalu v Buenos Aires.


Okrem režimu Volta budete môcť hrať futbal na najvyššej klubovej úrovni v rôznych ligách. UEFA Champions League, Europa Cup a Super Cup prinesú hráčom rozsiahle turnajové možnosti.

FIFA 20 prináša úplne novy systém aktívneho spracovania lopty, ktorý umožňuje lepšiu kontrolu. Dynamická taktika slúži k detailnejšiemu, ale jednoduchšiemu nastaveniu teamu a samozrejme ešte vylepšený Real Player Motion posúva úroveň ešte vyššie. Rozšírene animácie pre taktické bránenie lopty, ustátie zrážky ci silové pretláčanie zvyšujú úroveň reálnosti pohybu hráčov. Samozrejme nás čaká aj ďalší ročník úspešnej Fifa 19 Ultimate Team, kde budete, tak ako doteraz, súperiť proti najlepším hracom FIFY na planéte!

-UEFA Champions League, Europa League a Super Cup.
-Režim Volta.
-Režim Champions League.
-Systém aktívneho spracovania lopty, dynamická taktika a načasované zakončenie.
-Technológia Real Player Motion.
-Vylepšená umelá inteligencia hráčov.
-Režim Journey aj FUT prichádzajú s Ligou Majstrov.

Deluxe Wingstick edícia obsahuje navyše:
-O tri dni skorší prístup do hry
-9 FUT Rare Gold balíčkov 


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ELECTRONIC ARTS XBOX ONE FIFA 20 CHAMPIONS EDITION (79.90 €) na www.andreashop.sk
ELECTRONIC ARTS XBOX ONE FIFA 20 CHAMPIONS EDITION (79.90 €) na www.andreashop-sala.sk
ELECTRONIC ARTS XBOX ONE FIFA 20 CHAMPIONS EDITION (79.90 €) na www.xxltuzex.sk