Forza Motorsport 7 Xbox One

Forza Motorsport 7 Xbox One
18x
Forza Motorsport 7 Xbox One
 • Forza Motorsport 7 Xbox One
 • Forza Motorsport 7 Xbox One
 • Forza Motorsport 7 Xbox One
 • Forza Motorsport 7 Xbox One
 • Forza Motorsport 7 Xbox One
it it it it it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Okrem vizuálu bude prepracovaný aj pocit, kde ak budete hrať v kabíne bude s vami triasť, budete počuť uvoľnené súčiastky, pružiny. Všetko toto teraz pridali do ich ForzaTech simulačného enginu, ktorý k tomu ponúkne plne dynamický systém počasia a to aj s prechodom dňa a noci. Dynamicky sa budú meniť oblaky, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Žáner Závodné
 • Hodnotenie PEGI 3
 • Hodnotenie ESRB E

Vyhotovenie

 • nie
  PS3 MOVE

Ostatné

 • Kódy predajcov 889842228038
  GYK-00022
  252897
  GYK00022
  1904404067
Okrem vizuálu bude prepracovaný aj pocit, kde ak budete hrať v kabíne bude s vami triasť, budete počuť uvoľnené súčiastky, pružiny.
Všetko toto teraz pridali do ich ForzaTech simulačného enginu, ktorý k tomu ponúkne plne dynamický systém počasia a to aj s prechodom dňa a noci. Dynamicky sa budú meniť oblaky, prechádzať do búrky, zároveň bude klesať aj teplota asfaltu a budete to cítiť aj na jazde. Podobne keď začne pršať, trať bude vlhká a začnú sa vytvárať mláky.
Ďalší diel série Forza Motorsport je tu a fanúšikovia pretekov tak môžu jasať. Dočkáte sa skvelej kampane, širokej ponuky áut, úžasného pocitu z jazdy a dych berúceho vizuálneho spracovania.
NAJLEPŠIE VYZERAJÚCA FORZA
Forza Motorsport 7 bola od základov postavená pre XBOX ONE X a na jej grafike je to poznať. Tešiť sa môžete na pravé 4k rozlíšenie pri 60 snímkach za sekundu a samozrejmosťou je HDR. Dočkáte sa tiež premenlivých podmienok pretekov, teda striedania dňa a noci, alebo dynamického počasia.
ULTIMÁTNY VÝBER ÁUT A TRATÍ
V hre nájdete vyše 700 ForzaVista áut, ktoré môžete postupne zbierať, pretekať s nimi a upraviť si ich podľa vašej fantázie. Vďaka partnerstvu s automobilkou Porsche ponúka Forza Motorsport 7 najviac áut tejto značky zo všetkých pretekárskych hier. Dočkáte sa viac než 30 prostredí, v ktorých vás čaká viac než 200 variácií.
PRETEKÁRSKA HRA PRE KAŽDÉHO
Siedma Forza Motorsport ponúka rovnako ako jej predošlé časti široké možnosti nastavenia asistentov a modifikácií tak, aby uspokojila všetkých hráčov. Vďaka integrácii novej interaktívnej streamovacej služby Mixer do Forza Racing Championship, sa do pretekania môže zapojiť naozaj každý.
STANDARD EDITION OBSAHUJE:
Hru Forza Motorsport 7
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MICROSOFT Forza Motorsport 7 (32.90 €) na www.hej.sk
MICROSOFT Hra Xbox One Forza Motorsport 7 (GYK-00022) (33.00 €) na www.datart.sk
MICROSOFT XBOX ONE Forza Motorsport 7 Standard Edition CZ/SK (33.07 €) na lacne-nakupy.sk
MICROSOFT XBOX ONE - Forza Motorsport 7 GYK-00022 (30.87 €) na www.compy.sk
MICROSOFT Forza Motorsport 7 GYK-00022 (31.75 €) na datacomp.sk