GOD WARS Future Past PS4

GOD WARS Future Past PS4
GOD WARS Future Past PS4
it

hra pre Playstation 4 GOD WARS: Future Past. Taktické RPG ukazuje konflikty národov a vzostup mladých vodcov starovekého Japonska. Hlavnú úlohu tu zohrávajú tri národy: vodné krajiny národa Hyuuga, lesné krajiny národa Fuji a železné krajiny národa Izumo. Hra je zmesou japonského folklóru a rozprávok v nádhernom anime ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Hodnotenie PEGI 12

Ostatné

  • Kódy predajcov 813633018454
hra pre Playstation 4 GOD WARS: Future Past. Taktické RPG ukazuje konflikty národov a vzostup mladých vodcov starovekého Japonska. Hlavnú úlohu tu zohrávajú tri národy: vodné krajiny národa Hyuuga, lesné krajiny národa Fuji a železné krajiny národa Izumo. Hra je zmesou japonského folklóru a rozprávok v nádhernom anime štýle.
TRADIČNÁ JAPONSKÁ KULTÚRACelkový vzhľad hry je inšpirovaný tradičnou japonskou maľbou atramentom a rezbárskym umením. Príbeh hry čerpá z bohatých tradícií Japonska a ponúka vám aspoň malé sústo. Prostredníctvom úchvatných rozprávačov a rečníkov spoznáte malý zázrak v podobe zaujímavého príbehu a obrovského množstva tunajších bohov.
KLASICKÁ ŤAHOVÁ HRATEĽNOSŤNa výber budete mať z viac než 30 rôznych povolaní, 250 zbraní a 400 schopností. Hra využíva klasický kolový bojový systém. Budete si môcť prispôsobiť svoje povolanie a schopnosti, vytvoriť si vlastnú skupinu a zvoliť vďaka tomu vhodnú stratégiu pre boj. Proti vám bude stáť množstvo bohov a nadprirodzených bytostí.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GOD WARS Future Past (PS4) (44.48 €) na www.surtep.cz
NIS AMERICA GOD WARS: Future Past PS4 (46.99 €) na www.gameexpres.sk