GOOD LOOT The Yakuza Remastered Collection PS4

GOOD LOOT The Yakuza Remastered Collection PS4
GOOD LOOT The Yakuza Remastered Collection PS4
it

hra pre Playstation 4 The Yakuza Remastered Collection. BALENIE OBSAHUJE- digipack s dvoma diskami- hry na 2 diskoch - PS3 krabičku Yakuza 5 (prázdná) Prejdite si trojicu remasterovaných dielov legendárnej série Yakuza na konzolu PlayStation 4, kedy sa nejedná o typické porty na novú generáciu konzol, ale o ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 5055277036295
hra pre Playstation 4 The Yakuza Remastered Collection.
BALENIE OBSAHUJE- digipack s dvoma diskami- hry na 2 diskoch
- PS3 krabičku Yakuza 5 (prázdná)
Prejdite si trojicu remasterovaných dielov legendárnej série Yakuza na konzolu PlayStation 4, kedy sa nejedná o typické porty na novú generáciu konzol, ale o remeselne dôkladne zreštaurované hry. The Yakuza Remastered Collection obsahuje diely 3, 4 a prvýkrát na západe vo fyzickej podobe tiež diel s číslovkou 5 v názve.
GRAFIKA I SCENÁROkrem grafického a výkonnostného (1080p v 60 snímkach) updgradu potom u všetkých troch hier môžete očakávať dôkladnú re-lokalizáciu. Anglické scenáre pre každú hru boli dôkladne skontrolované, opravené a v niektorých pasážach dokonca prepísané. Obsah z predchádzajúcich západných vydaní hier Yakuza 3, 4 a 5, ktorý bol vystrihnutý bol opäť v Yakuza Remastered Collection pridaný.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

The Yakuza Remastered Collection (PS4) (54.99 €) na www.mall.sk
SEGA The Yakuza Remastered Collection – PS4 (5055277036295) (30.90 €) na www.alza.sk