Gun Club VR PS4

Gun Club VR PS4
4x
Gun Club VR PS4
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Playstation 4 Gun Club VR. Zájdite si na strelnicu s arzenálom tých najsilnejších zbraní sveta v Gun Club VR. Vďaka kombinácii návykovej hrateľnosti a bezkonkurenčného realizmu je Gun Club VR dokonalým virtuálnym simulátorom zbraní. Zostáva už len vôňa strelného prachu. STRHUJÚCI REALIZMUSPrepojte sa s ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 5060522095538
hra pre Playstation 4 Gun Club VR. Zájdite si na strelnicu s arzenálom tých najsilnejších zbraní sveta v Gun Club VR. Vďaka kombinácii návykovej hrateľnosti a bezkonkurenčného realizmu je Gun Club VR dokonalým virtuálnym simulátorom zbraní. Zostáva už len vôňa strelného prachu.
STRHUJÚCI REALIZMUSPrepojte sa s ovládačmi PlayStation Move ako nikdy predtým vďaka vysoko detailným a plne interaktívnym modelom zbraní, ktoré verne reprodukujú skutočnú balistiku. Môžete tieto zbrane ovládať, nabíjať, naťahovať a strieľať z nich. Odistite zbraň, vyberte si dávky či kompletnú automatiku, predĺžte pažbu, natiahnite záver a vyčistíte level. Zbrane si budete môcť vyskúšať v rôznych situáciách, od záchrany rukojemníkov, po obávanú zombie apokalypsu.
VYLEPŠUJTE A UPRAVUJTEOdomknite si stovky doplnkov a vylepšení pre svoje zbrane. Lištový systém Picatinny umožňuje neobmedzené úpravy. Pažby a optiky, zväčšené zásobníky a laserové zameriavače: prispôsobte svoju pištoľ, brokovnicu, útočnú pušku, granátomet a desiatky ďalších v každej situácii.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

PERPGAMES Gun Club – PS4 VR (5060522095538) (19.90 €) na www.alza.sk