Horizon: Zero Dawn PS4

Horizon: Zero Dawn PS4
4x
Horizon: Zero Dawn PS4
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Playstation 4 Horizon: Zero Dawn + DLC. V otvorenom post-apokalyptickom svete plnom vegetácie sa krajinou prechádzajú obrie mechanické stvorenia, ktoré zobrala ľudstvu kontrolu nad svetom. Ľudia sa postupne vrátili ku kmeňovému spôsobu života a živia sa lovom a zberom. Prežívajú v krajine plnej impozantných ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Žáner Akčné
 • Hodnotenie PEGI 16
 • Hodnotenie ESRB T

Vyhotovenie

 • nie
  X360 Kinect
 • nie
  XONE Kinect
 • nie
  PS3 MOVE

Ostatné

 • Kódy predajcov PS719834250
  711719834250
hra pre Playstation 4 Horizon: Zero Dawn + DLC. V otvorenom post-apokalyptickom svete plnom vegetácie sa krajinou prechádzajú obrie mechanické stvorenia, ktoré zobrala ľudstvu kontrolu nad svetom.
Ľudia sa postupne vrátili ku kmeňovému spôsobu života a živia sa lovom a zberom. Prežívajú v krajine plnej impozantných lesov, veľkolepých pohorí a pôsobivých ruín zabudnutej civilizácie – divoké stroje medzitým získali na sile.
Hráte za Aloy, skúsenú lovkyňu, ktorá pomocou rýchlosti, chytrosti a obratnosti chráni svoj kmeň pred hrubou silou obrích strojov. Vydáva sa na nebezpečnú a strhujúcu výpravu plnú emócií, aby odhalila tajomstvá zabudnutej civilizácie i jej staroveké artefakty a dozvedela sa viac o pokročilých technológiách, ktoré rozhodnú o osude planéty – a tiež celého ľudstva.
Živý post-apokalyptický svet
Ako sa stalo, že stroje ovládli svet, a aký je ich účel? Čo sa stalo s civilizáciou, ktorá tu bola predtým? Prehľadajte každý kút sveta plného artefaktov a záhadných budov, aby ste odkryli svoju minulosť.
Stret prírody a techniky
Svet hry Horizon: Zero Dawn predstavuje zaujímavý kontrast - živý svet plný bujnej vegetácie obývajú úchvatné stvorenia, ktoré sú výtvorom vyspelej technológie.
Čeľte nepriazni osudu
Súboje v Horizon: Zero Dawn preti sebe stavajú rýchlosť a šikovnosť Aloy, proti hrubej sile strojov. Aby sa jej podarilo premôcť väčšieho a technologicky vyspelejšieho protivníka, musí Aloy využiť svoje znalosti, bystrosť a ohybnosť, aby zo súboju vyviazla živá.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SONY Horizon Zero Dawn hra PS4 HITS (16.54 €) na arco.sk
SONY Horizon Zero Dawn (16.99 €) na www.planeo.sk
SONY Horizon Zero Dawn hra PS4 HITS (16.99 €) na cdn.myshoptet.com
SONY Horizon: Zero Dawn – PS4 (PS719834250) (11.90 €) na www.alza.sk
recenzia
peto vac 06.01.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Pribeh Grafika Celkove spracovanie pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, množstvo funkcií, jednoduchosť ovládania, jednoduchosť inštalácie, mechanická odolnosť
negativa
Chyba cestina Zbytocne vela RPG prvkov kvalita návodu

Vyborny

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)