Hunting Simulator 2 XBOX One

Hunting Simulator 2 XBOX One
4x
Hunting Simulator 2 XBOX One
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Xbox One Hunting Simulator 2 + DLC. Je otvorená sezóna v Hunter Simulator 2! V strhujúcom prírodnom prostredí si vyberte vybavenie z tých najlepších oficiálnych zbraní a príslušenstva a vydajte sa so svojim psom pátrať po celej rade zvieracích druhov v tomto poľovníckom simulátore. NIEKOĽKO OTVORENÝCH ... čítať viac

6 variant

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty Hunting Simulator 2
1, Hunting Simulator 2 XBOX One zobraziť
2, Hunting Simulator 2 PS4 zobraziť
3, Hunting Simulator 2 PS5 zobraziť
4, Hunting Simulator 2 Xbox Series zobraziť
5, Hunting Simulator 2 PC zobraziť
6, Hunting Simulator 2 Switch zobraziť

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 3665962001273
hra pre Xbox One Hunting Simulator 2 + DLC. Je otvorená sezóna v Hunter Simulator 2! V strhujúcom prírodnom prostredí si vyberte vybavenie z tých najlepších oficiálnych zbraní a príslušenstva a vydajte sa so svojim psom pátrať po celej rade zvieracích druhov v tomto poľovníckom simulátore.
NIEKOĽKO OTVORENÝCH SVETOVPreskúmajte coloradské pláne, texaskú púšť a európske lesy v rozsiahlych otvorených svetoch, kde môžete stopovať 33 zvieracích druhov v prirodzenom prostredí pomocou tých najlepších loveckých techník.
REALISTICKÉ CHOVANIE A UMELÁ INTELIGENCIALovte zvieratá s realistickým chovaním a pokročilou umelou inteligenciou. Stopujte korisť pomocou svojho poľovného psa. Labradorský retríver, nemecký krátkosrstý stavač a bígl - každý pes má svoje vlastné lovecké vlastnosti. Zložte si výbavu z viac ako 160 zbraní, doplnkov a oblečenia od tých najlepších značiek, medzi ktoré patrí Browning, Winchester, Bushnell, Kryptek a Verney-Carron.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NACON Hunting Simulator 2 – Xbox One (3665962001273) (49.90 €) na www.alza.sk