JoJo's Bizarre Adventure: Eyes of Heaven PS4

JoJo's Bizarre Adventure: Eyes of Heaven PS4
4x
JoJo's Bizarre Adventure: Eyes of Heaven PS4
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Playstation 4 Star Ocean: Integrity and Faithlessness. Epická sci-fi sága Star Ocean pokračuje piatou časťou série. Za hrou opäť stojí oceňované vývojárske štúdio tri-Ace, ktoré sa vrhlo na úpravy súbojového systému a ešte prirodzenejšie prepojenie akcie a príbehových scén. PRÍBEH Hra sa odohráva v období ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 3391891989237
hra pre Playstation 4 Star Ocean: Integrity and Faithlessness. Epická sci-fi sága Star Ocean pokračuje piatou časťou série. Za hrou opäť stojí oceňované vývojárske štúdio tri-Ace, ktoré sa vrhlo na úpravy súbojového systému a ešte prirodzenejšie prepojenie akcie a príbehových scén.
PRÍBEH
Hra sa odohráva v období medzi druhou a treťou časťou série. Pangalaktická federácia sa blíži k naplneniu svojej misie - Poriadku a mier naprieč galaxiou. Začali sa ale objavovať zárodky konfliktu na planéte Faykreed, 6000 sveteľných rokov od Zeme. A tým začína nový príbeh v hviezdnom oceáne.
CESTUJTE OTVORENÝM SVETOM
V hre budete plynule plávať medzi bitkami a dynamickými filmami rovnako jednoducho, ako neustále sa meniacou hrateľnosťou medzi bojom a prieskumom očarujúcich lokalít. Nový systém vás udrží v strehu, zatiaľ čo budete stretávať stále nové osoby s vlastnými príbehmi a osudmi.
EVOLÚCIA BOJOVÉHO SYSTÉMU
Bojujte s nepriateľmi na blízko, alebo využívajte množstvo silných schopností na diaľku. Začleňte do boja špeciálne útoky a vytvárajte z nich mocné kombá, prípadne využite síce drahé, ale extra silné kúzla.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NAMCO BANDAI GAMES Jojos Bizarre Adventure: Eyes of Heaven - PS4 (3391891989237) (24.90 €) na www.alza.sk