King’s Bounty: Crossworlds GOTY PC

King’s Bounty: Crossworlds GOTY PC
3x
King’s Bounty: Crossworlds GOTY PC
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Hra pre PC Kings Bounty: Crossworlds (Game of the Year Edition). Kings Bounty: Armored Princess + datadisk Crossworlds Pôvodná hra Kings Bounty: Armored Princess obohatená o novú kampaň, herné režimy a editor kampaní Obrnená princezná? Či princezná bojovníčka? Alebo ešte lepšie, dračia princezná? To všetko predstavuje ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 8595071030732
Hra pre PC Kings Bounty: Crossworlds (Game of the Year Edition). Kings Bounty: Armored Princess + datadisk Crossworlds
Pôvodná hra Kings Bounty: Armored Princess obohatená o novú kampaň, herné režimy a editor kampaní Obrnená princezná? Či princezná bojovníčka? Alebo ešte lepšie, dračia princezná? To všetko predstavuje nová postava z datadisku k úspešnej hre King's Bounty na motívy nemenej úspešných Heroes of Might and Magic. Princezná, ako správny dobrodruh, sa bude stretávať s príšerami a netvormi a dokonca s úplne novou rasou krvilačných jašterov. K tomu jej dopomôže zo začiatku malý drak, ktorý ale bude vekom a skúsenosťami siliť do poriadneho obra, teda draka, pred ktorým sa všetci protivníci rozutekajú.
Rovnako ako v pôvodnej hre, hráči majú niekoľko možností, ako sa s protivníkmi porátať. Špeciálne schopnosti hrdinky (napr. lietanie) jej dopomôžu k prekonaniu hôrd nepriateľov.
Nový príbeh, nová rasa Pangolionov, vylepšený grafický engine a zaujímavá hlavná hrdinka, to všetko prispieva k tomu, že datadisk Armored Princess je minimálne rovnako tak zábavný a hrateľný, ako pôvodný King's Bounty.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

King's Bounty: Crossworlds (.29 €) na www.tpd.sk