Kings Bounty: The Legend PC

Kings Bounty: The Legend PC
4x
Kings Bounty: The Legend PC
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Hra na PC Kings Bounty: The Legend - Kombinácia realtime adventúry okorenená RPG prvkami v krásne spracovanom fantasy svete a ťahovými súbojmi na malých mapkách potiahnutých sieťou hexov. Príbeh hry sa dá označiť za tradičnú fantasy rozprávku s diabolskými mágmi, múdrym kráľom, nebojácnymi rytiermi a krásnymi ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 8595071030336
Hra na PC Kings Bounty: The Legend - Kombinácia realtime adventúry okorenená RPG prvkami v krásne spracovanom fantasy svete a ťahovými súbojmi na malých mapkách potiahnutých sieťou hexov. Príbeh hry sa dá označiť za tradičnú fantasy rozprávku s diabolskými mágmi, múdrym kráľom, nebojácnymi rytiermi a krásnymi ženami, v ktorom rámci bude hrdina bojovať proti nepriateľom za záchranu sveta.
Hra je rozdelená na dve časti. V tej prvej sa normálne pohybujete po (plne zoomovatelnom) hernom svete bez akýchkoľvek obmedzení. Objavujete nové lokácie, nachádzate tajné miesta, poklady, studne, komunikujete s ostatnými postavami, nakupujete vybavenie a tak podobne. Skrátka preskúmavate herný svet. To všetko v reálnom čase. Druhá časť je už bojová a je spracovaná v štýle súbojov z Heroes of Might & Magic, teda rozdelená na ťahy.
Hlavné rysy:
Kombinácia fantasy výpravy s ťahovými súbojmi.
Cez 70 kúziel užitočných ako pre každodenné využitie, tak pre boj.
7 vlastností na zlepšovanie a 30 unikátnych dovedností.
Cez 60 druhov nepriateľov so svojimi jedinečnými schopnosťami.
Prítomnosť obrovských bossov a rozdielnych lokácií.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Kings Bounty: TheLegend (PC) (4.99 €) na skyelektro.sk